Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Słuchajcie mam prośbę o poradę a nie chcę śmiecić nowymi wątkami.

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej (pominę jak ona wyglądała...). Żeby można się było ze mną kontaktować w sprawie dalszych etapów rekrutacji podałam mój nowy numer telefonu (nie było go w cv), rekruter zapisał go, po czym około północy zadzwonił do mnie z dwuznaczną propozycją (właściwie jednoznaczną). Byłam dziś rano na policji, żeby się dowiedzieć co robić, usłyszałam, że szanse mam marne na podjecie przez nich jakichś działań. Nie mam świadków odnośnie tego, że już na samej rozmowie koleś komentował sprawy niezwiązane z pracą, numer podałam mu sama a nie został zapisany w dokumentach (nie ma więc wykorzystywania danych, bo wygląda jakbym podała mu go prywatnie), nie dzwonił do mnie z służbowego telefonu, nie mam nagranej samej rozmowy.

Nie wiem co z tym robić. Zgłosiłabym bezpośrednio do prokuratury, ale nie mam żadnych dowodów. Przecież możliwe, że nie tylko ja dostałam taką propozycję i że jakieś dziewczyny są wykorzystywane... Zgłaszalibyście mimo wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie przyszło mi do głowy, żeby się z nim przespać.

 

luk_dig, już kiedyś pytałam o poradę na forum prawnym w innej sprawie i czekałam strasznie długo na odpowiedź. A ten typ powiedział, że odezwie się pod koniec tygodnia, żeby się dowiedzieć "czy bardzo mi zależy na tej posadzie" :/ Chce do tego czasu coś zrobić, żeby choć mieć go czym postraszyć, żeby dał mi spokój. Facetem go nie postraszę, bo ten to pojedzie go pokroić na kawałki i będą problemy, a nie chcę nam strzelić w kolano :/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, na razie nie, ale pewnie się pojawią. Pisałem bardziej ogólnie, że można z tego wyjść, chociaż mi jeszcze kawałek stromego podjazdu zostało. Takie Bola Del Monto, nawierzchnia zła, płyty i jedziemy do mety te 3 km. :yeah: W tym roku Boli nie ma ale jest Angliru, też niezła rzeźnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, nie, cenię po prostu bohaterów.

A cóż takiego ''bohaterskiego'', oni uczynili? Czarne pantery to przecie byli szowiniści nacjonalistyczni, trza tępić takie zachowania.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nerwica nie lubi kawy, strasznie ciężko reaguje na kofeinę i serce mówi kawie NIE :roll:

 

-- 04 wrz 2013, 08:26 --

 

już sobie nie wyobrażam nie wypić kawy rano. Nie wiem jak mogłem przeżyć tyle czasu bez tego napoju.

Ja by się rozbudzić wykonuje z rana zawsze serie ćwiczeń, to zdrowszy sposób na dobry poranek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×