Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałem się dzisiaj od lekarza, że do najlepszych terapeutów we Wrocławiu trzeba czekać rok. Tylko nie wiem czemu moja terapeutka nie jest wśród najlepszych, bo zasługuje na to jak nikt inny. ;) Można do niej się za to bez problemu dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, były ale nieformalne..gdy wróciłam dziś do tematu powiedział że jak zacznie więcej zarabiać..że planuje zmienić kierunek studiów..studiuje już 7 lat..i nie może skończyć..jak pojawił się temat ślubu to on wymyśla wymówki...ale nie robi nic by faktycznie by coś zdziałać..by zacząć coś robić..wszystkie plany zostają jedynie w głowie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnYa88, a może on rzeczywiście nie jest gotowy? po prostu nie dojrzał do takiej decyzji.. albo ma jakieś obawy- jakieś nieudane małżeństwa wśród znajomych, rodziny, może nawet rodziców i boi się powtórzenia schematu ? może za bardzo naciskasz? jak sądzisz, rozmawiałaś z nim dlaczego tak się zachowuje ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, oczywiscie że rozmawiałam..ale rozmowa skończyła się kłótnia..znajomi mają udane małżeństwa..jego rodzice też są kochającym się małżeństwem...on twierdzi że chce żyć na wysokim poziomie po ślubie..i musi szkołe zmienić i skończyć..ale od dwóch lat to powtarza..a nic nie robi w tym kierunku...jego rodzice nas wspierają i dopingują..a on nic... a mi nie wystarczają randki jakbym miała 16 lat...oczekuję czegoś wiecej zwłaszcza po jego wczesniejszych zapewnieniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×