Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, toż ta kobieta zadała nam zbiory zadań na wakacje, oczywiście tego nie ruszyłam, baba jest cięta na mnie i nie wiem - zarwać noc czy nie... No i pracę klasową z działu też już nam zapowiedziała. Z materiału z poprzedniej klasy :great:

Znalazłam w statucie:

1. Każdy uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących ma prawo do:

Wypoczynku podczas przerw świątecznych i ferii szkolnych bez konieczności

odrabiania pracy domowej;

 

Wakacje to ferie? Bo nie wiem czy jak coś się bronić :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę ćwiczyć cały rok na lekcjach w-f :yeah:

Tak bardzo bym chciała mieć zwolnienie z wfu... Przed pójściem do liceum chciałam się nawet specjalnie połamać :shock:

Ja też zawsze chciałem mieć zwolnienie z w-fu. W-f byłem przedmiotem, którego najbardziej nie lubiłem ze wszystkich. We wszystkim, co robiłem, wychodziłem najsłabiej ze wszystkich i żadnych postępów nie robiłem (dobrą sprawność fizyczną miałem do około 7-go roku życia, potem regres), więc w-fy to była dla mnie w sumie strata czasu. Najbardziej nie lubiłem gier w piłkę, w ogóle nie umiałem i tylko przeszkadzałem wszystkim, gdy musiałem być na boisku. A gdy siedziałem na ławce, to musiałem ciągle uważać, by nie dostać piłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie po 15 latach wyjdzie.........

Tyle że będzie miała przejebane u ludzi, każdy będzie ją kojarzył, nigdzie pracy nie dostanie, najpewniej się zresztą powiesi w ciupie, kiedy minie chwilowa sława i brukowce o niej zapomną. I dobrze, jakoś mi jej nie żal, wkurza mnie tylko że pewnie jeszcze teraz będą apelacje, sracje i tak dalej, "za moje pieniądze". Mogłaby okazać trochę przyzwoitości i powiesić się dziś wieczorem i ostatecznie tą farsę ukrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, no właśnie ;) Jest to pan który był oskarżony o morderstwo kilkunastu kobiet, to była najgłośniejsza sprawa kryminalna na początku lat 90-tych. Oprócz garstki wykolejeńców jak ja interesujących się tematem - nikt o nim nie pamięta, bo skoro już siedzi a nie zabija to nie ma w nim nic ciekawego i prasa musi sobie znaleźć nowy żer. Tak samo będzie z Waśniewską, jeszcze przez kilka miesięcy będą o niej pisać (bo apelacje, bo odwołania, bo... itd), potem może kilka razy pojawi się w programach typu "Cela nr.", a potem... Potem publika o niej zapomni i pamiętać będą tylko ci których to dotyczyło. I tak jak Pękalskiemu, który za kilka lat wychodzi na wolność pewnie zgotują mały lincz, tak będzie i z nią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

detektywmonk, Czemu zawsze piszesz wiek? ;)

 

-- 03 wrz 2013, 14:02 --

 

deader, Racja. Za niedługo prawie nikt nie będzie pamiętał o tej kobiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×