Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam zamiar spędzic ten dzień w łóżku, niestety widzę, że nie będzie mi to dane, bo brat prosi/karze jechać do miasta załatwic sprawy, których nie udało się zrobić wczoraj..a już myslałam, że będę mogła zanurzyc sie w moim nicnierobieniu na dłużej..no nic, to miłego dnia wszystkim! Mimo beznadziejnej pogody..

 

Aranjani, spoko :)

 

wykończony, nie strasz ludzi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Black Ops mi nie chodzi niestety :-|

myślałem że starsze czesci, to bym Cie wyzwał na pojedynek przez neta :D

 

-- 03 wrz 2013, 11:00 --

 

socorro, witam:D

a dobrze jak u Ciebie? to znaczy ja musze sie zwijac do pracy i to mnie wnerwia, ale chociaz sie wyspalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro,chciałem zapisać się na szkolenie, ale się okazało, żeby si skorzystać z tego muszę być zatrudniony. fuck, co za idjotyzm, jakbym był zatrudniony to nie szukałbym pomocy. Pani mi zaproponowała szkolenie z pisania CV, a ja powiedziałem jej gdzie mam głęboko jej pomoc. wezwała ochronę która mnie wyprowadziła.

 

Z nudów poprzeglądam podręcznik do chemii materiałów wybuchowych możne niedługo się przyda :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, Ty fetyszysto kobiet w lateksie, kotów i broni! :twisted:

 

jetodik, u mnie w porząchu, też się wyspałam :D zwijaj zwijaj się do pracy a nie tu gorylujesz na forum :mrgreen:

socorro nie fantazjuj :nono::twisted:

 

 

virrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgo :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×