Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

nie śpię, bo próbuję zainstalowac linuxa. to masochizm, ewidentny masochizm, katowanie się syzyfową straszną pracą by nie myśleć o paranoi i lękach, zastąpić nerwy i ból duszy bólem instalowania linuxa... mam dzikie problemy z instalacją.

 

wiecie, to może być genialna terapia dla osób z autoagresją - zamiast robić sobie krzywdę, instaluj jakiś nieprzyjazny dziwny system o którym nie masz pojęcia. rób coś, na czym się nie znasz, poczujesz ból podobny jak przy żyletkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, ja próbuję z Archem. a jak miałam ubuntu 13.04 to się okazało że jestem jedynym żyjącym człowiekiem który miał takie pewien błąd systemu. cały internet tego nie miał, nikt o tym błędzie nie słyszał. w pewien sposób poczułam się dumna z tego wyróżnienia. potem przyszedł dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie, to może być genialna terapia dla osób z autoagresją - zamiast robić sobie krzywdę, instaluj jakiś nieprzyjazny dziwny system o którym nie masz pojęcia. rób coś, na czym się nie znasz, poczujesz ból podobny jak przy żyletkach.

no niby tak ale dobrze żeby się to później do czegoś przydało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk79, w sumie po takiej sesji z linuxem to można się powiesić, albo iść po te żyletki. ale komuś może to pomóc, różnie ludzie mają.

 

ja załapałam doła. nie wiem czy to maszyny mnie nie lubią, czy to te linuxy są głupie, a jak ktoś ogarnia linuxa to jest wariatem jakimś i nie wie co mówi, albo to ja jestem głupia.

 

-- Pn wrz 02, 2013 3:31 am --

 

serio, nie wiem jak można używać linuxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nevada

Pamiętam Ciebie z dawnych czasów na tym forum.

 

Bo Linux jest dla dłubaczy, Linuksy są tym w świecie komputerowców czym puzzle z 10000 części w świecie puzzlowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, zawsze lubiłem na przedmiotach humanistycznych puścić wodze fantazji, teraz nie mam okazji, więc przenoszę tę potrzebę na forum.

 

Lubisz hipisów? Sam bym czasem chciał wyruszyć w świat takim busem i słuchać rock'n'rolla. Chociaż w gruncie rzeczy to trochę po nich cech wspólnych mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, na Woodstock '69 to poluję na jakieś dobre nagranie DVD, żeby się czegoś dowiedzieć więcej.

 

Hm cechy, to lubienie rock'n'rolla, dłuższe włosy, podejście pacyfistyczne, zainteresowanie filozofią wschodu, zamerykanizowanie oraz chęć by nie zatracić cech młodości i związanej z nią żywotności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster,

 

:D Wszystko przez to,ze nie miałam internetu..teraz Wam życzę dobrej nocy... :D

 

-- 03 wrz 2013, 00:47 --

 

socorro,

 

Oj sporo..polubiłam Was i forum.. :D Nawet , jak mam super nastrój , lobię tutaj bywać...

 

-- 03 wrz 2013, 00:48 --

 

lubie kompletna klęska :twisted: z moja klawiatura..

 

-- 03 wrz 2013, 00:51 --

 

lubie kompletna klęska :twisted: z moja klawiatura..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, słucham amerykańskiej i angielskiej muzyki, lubię Coca-Colę, mam w sobie XIX-wieczny imperializm, bo lubię herbatę ze wschodnich krajów. Poza tym często zerkam w stronę zachodu, chociażby traktując go jako stojący na wyższym poziomie rozwoju cywilizacyjnego (mam tu na myśli, głównie technikę i gospodarkę, bo o innych rzeczach nie mam sądu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×