Skocz do zawartości
Nerwica.com

proszę o radę


cinek428

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od ponad miesiąca nie biorę już leku (paroksetyna) i mam wrażenie że choroba wraca. Nie jest tak źle, ale nic mi się nie chcę, odczuwam czasami niepokój i lęk przed niektórymi sytuacjami, dręczą mnie natrętne myśli. Na szczęście jeszcze nie miałem ataku paniki lecz ciągle o tym myślę i tylko czekam aż to wróci.. Wydaje mi się że po powrocie do szkoły się pogorszy. Nie wiem co robić. Na paro było o dużo lepiej, ale nie chciałbym do tego wracać bo nie chce przytyć znowu. Może iść do lekarza by przepisał coś innego? A może na razie nic nie robić? Pomóżcie, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym doradził wypróbowanie innego leku. Trochę kiepsko w kontekście sytuacji brzmi fakt że antydepresanty potrzebują (jak sama zapewne wiesz) nieco czasu żeby się rozkręcić i zadziałać, a ty piszesz że już niedługo możesz znaleźć się w sytuacji w której ci się przydadzą. Ja bym na twoim miejscu podjął decyzję im szybciej tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cinek428 w leczeniu nerwicy nic nie dzieje się szybko. zamiast brać tabletki wybierz się do DOBREGO psychologa on Ci pomoże wyjść z tych lęków i natrętnych myśli. Czy psychoterapia jest skuteczna w leczeniu nerwicy? To zależy od nas - fakt i od psychologa, ale warto spróbować. Leki chwilowo poprawiają nastrój, dobra psychoterapia zmienia całe życie. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×