Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czemu??


Gość pan26xyz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nie chce poznawać ludzi, w realnym świecie. Po prostu nie chcę. Jak mam być ciągle olewany przez każdego i każdy ma mnie mieć w dupie to wole świat wirtualny. Wole siedzenie całymi dniami w domu przed komputerem i wpatrywanie się w ekran odświeżanie strony i czytanie tego co napisaliście. A może pewnego dnia wykończę się sam i nikogo już nie będę prosił o śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że już nigdy nikogo nie spotkam

już to gdzieś widziałam na tym forum.. moje relacje też nie wyglądają kolorowo ale na zdrowy rozsądek niemożliwe jest być pewnym że nic się nigdy nie zmieni. wydaje mi się że czas kiedy jest się samemu dobrze wykorzystać żeby sobie pomóc, żeby być gotowym budować coś w przyszłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz trochę racji. Ale ja postanowiłem. Chce być sam do końca życia. Bo i tak na dziewczynę mnie nie stać.
Ale z tego co piszesz to jednak chciałbyś ją mieć. Chciałbyś mieć też prawdziwych przyjaciół, ale nie chcesz ich zdobywać, biorąc pod uwagę trud i dotychczasowe porażki, przypatrzeć się dlaczego jesteś sam, może porozmawiać o tym z psychologiem. Przecież w przestrzeni wirtualnej są ci sami ludzie co w realu, tylko w internecie łatwo jest znaleźć ludzi podobnych sobie. Potem będziesz chciał wyjść z tej samotności, a nie będziesz mógł. Zastanów się czy sam potrafisz być dla kogoś lepszy niż twoi koledzy dla Ciebie. Jeśli tak to myślę że wystarczy że zmienisz trochę otoczenie i znajdziesz jakiś kolegów, ale prawdziwe przyjaźnie wymagają dużo czasu, nie powstają od zaraz. Jeśli nie to raczej tego się nauczysz w społeczeństwie a nie w samotności, a całe twoje otoczenie, rodziców, lęki, rozżalenia zabierasz ze sobą. Samotne życie to nie jest wcale takie proste. Jeśli motywacją jest po prostu rezygnacja to może być bardzo trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bez innych ludzi, bo po co mi inni skoro i tak jestem sam.

taki sam to na pewno do końca nie jesteś. Jednak zobacz, obracasz sie w końcu wokól innych czychcąc tego czy nie.Może należysz do tego wyjątkowego rodzaju dziwaków , którzy samotność przekładają nad wszystko inne, może ,,,ale zapewne jesteś jednym z tych fobików , którym żle samamu i z innymi też żle,,,i zawsze żle ,,,tylko w wyobrażni i marzeniach wiecznie niespełnionych ,,,wtedy dobrze .

Dopóki nie zaakceptujesz w swoim życiu sobie miejsca dla Cierpienia , wtedy zawsze będzie "Czemu???".

na niektóre pytania nie ma odpowiedzi , co najwyżeej bezpproduktywne postękiwanie,,,które i tak Ci na długo nie poprawi humoru ;)

Acha , kiedy mnie mój 6 letni Syn pyta o jakieś pierdolento "czemu " ,zawsze mu odpowiadam : "bo nie ma dżemu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz,

Nie mam kolegów przez swój wygląd i to że nie mam kasy.

Proszę Cię. Co to za poglądy? Szkoda słów na dłuższy komentarz.

 

Ja bym tak właśnie chciał żyć. Sam bez innych ludzi, bo po co mi inni skoro i tak jestem sam.

Co za trudność? Ludzie przeważnie mają problem w druga stronę, bo chcą kogoś znaleźć (kolegę, przyjaciela, drugą połówkę) a nie mogę czy nie umieją z wielu powodów.

 

Ty musisz po prostu olać całkowicie dotychczasowe kontakty i już i nie szukać nowych. To wszystko. I będziesz sam jak palec. Z rodziną możesz mieć kłopot tylko jeśli nie stać Cię na samodzielne życie w pojedynkę, ale to nic do przeskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz,
Nie mam kolegów przez swój wygląd i to że nie mam kasy.

Proszę Cię. Co to za poglądy? Szkoda słów na dłuższy komentarz.

 

Ja bym tak właśnie chciał żyć. Sam bez innych ludzi, bo po co mi inni skoro i tak jestem sam.

Co za trudność? Ludzie przeważnie mają problem w druga stronę, bo chcą kogoś znaleźć (kolegę, przyjaciela, drugą połówkę) a nie mogę czy nie umieją z wielu powodów.

 

Ty musisz po prostu olać całkowicie dotychczasowe kontakty i już i nie szukać nowych. To wszystko. I będziesz sam jak palec. Z rodziną możesz mieć kłopot tylko jeśli nie stać Cię na samodzielne życie w pojedynkę, ale to nic do przeskoczenia.

 

Zrobię tak jak napisałeś. Kasacja kontaktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×