Skocz do zawartości
Nerwica.com

Żona wykorzystuje moje słabości


Rekomendowane odpowiedzi

na tamtym forum jak dzieciak użyłem swojego oryginalne nika pod jakim figuruje w sieci - i taki mam adres emailowy.

A z resztą niby znalazła ten post kiedy zona u niej była.

 

żona czasami próbuje podejrzeć przez ramię co piszę

 

teraz używam nika ze szkoły średniej

dosłownie przez przypadek tu użyłem innego

i dobrze

 

 

Powiecie jaka jest możliwość znaleźć post na forum ogólno polskim - ten jeden konkretny.

 

Jutro idę do adwokata w sprawie rozwodu - nie będę czekał na to jak przyjdzie pocztą - mam dość już tych awantur

Zaczynam mieć wrażenie że teraz próbują mnie żona i koleżanka zony zastraszyć.

Musiałem koleżankę zablokować na FB i na NK - wrzuca jakieś głupie komentarze. nie wspomnę już o mężu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie leczyłem, mam parce z bardzo denerwującą szefową :) ale się dogadujemy.Nie którzy się dziwią że wytrzymuje to.

Tak więc mój poziom wkurzenia mnie jest bardzo trudny do osiągnięcia.

Matka mi nawet często mówiła że za dużo żonie ustępuje

 

nie wiem, ale pelikan chyba wyobraża sobie,ze małżeństwo ma wyglądać tak i tak, a żona ma go bezwzględnie słuchać. jak dla mnie pelikan przyjmuje postawę roszczeniową. a ze tak zapytam-co dał z siebie?

 

Co dałem

Teraz to mi dowaliłaś "ZIMNA"

Chodzi ciągle do koleżanek.

Ma prawie największy abonament - prosiła bo dużo rozmawia

Kiedy jedzie sobie do ojca - ja się zajmuje dziećmi.

Ja sprzątam pokój i kuchnie

Ona pokoje dzieci, pierze i prasuje ( prasowanie czasem nawet 2 tyg leży i czeka a potem płacze że ma tyle prasowania)

Prowadzaliśmy dzieci na zmianę do przedszkola.

Chciała iść pracować na jedną zmianę poprosiła abym ja cały czas prowadzałem i odbierałem dzieci z przedszkola. zgodziłem się.

Płakała że jej nie przytulam - zacząłem częściej to robić to po kilku miesiącach marudziła żebym się tylko przytulał.

 

Może za rzadko kwiaty kupowałem.

Może miałem zbyt czasochłonną pracę.

 

Ja juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka wraz ze swoim mężem cie straszą i nękają?

 

Zrobiła mi u mnie awanturę w domu że opisuje ją na forum i że to są same kłamstwa.

Potem mi złośliwości wypisywała w postach na FB - już ją zablokowałem

Z mężem na FB rozmawiałem ale chyba nie zrozumiał że nie mam pretensji do jego zony tylko do swojej

Wtedy jest najgorzej się dogadać

 

 

Mieliśmy nie raz kłótnie ale jakoś się dogadywaliśmy, ja po kłótni zawsze szedłem do żony o zgodę - nie cierpię być skłócony - może tu popełniłem błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź pantofel, a kobietę będziesz mieć posłuszną. Inaczej znajdziesz same frustratki.

 

O to chodzi, prawda? Żeby kobieta słuchała, usługiwała wielkim panom "macho". Żałosne. Bo jak nie słucha, to "lafirynda" i "feministka". Oboje jesteście jak dzieci, głupawe gadki o wygrywaniu, i zagrywki na FB. Takie rzeczy to w wieku 15 lat, choć nawet w tym wieku znajdzie się dojrzalsze osoby.

 

-- 10 paź 2013, 12:07 --

 

A do sądu daj wniosek o odebranie praw rodzicielskich. Z twoich wypocin wynika, że ona ma coś z głową i każdy psychiatra to uzna. Także problem z głowy.

 

Z głową to ma być może autor, bo nie dorósł do ojcostwa. Wychowanie dzieci to wspólna sprawa, a nie tylko obowiązek kobiety. Jak facet wychodzi do kolegów, to jest ok, jak to samo robi kobieta, to jest be i w ogóle "to zła kobieta była.

Tak to bywa, jak niedojrzałe osobniki biorą się do związków i małżeństw. Żenada i groteska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zamiast odnowienia przysięgi przydałby ci się dobry psychiatra i długa terapia, zanim skrzywdzisz normalną kobietę. Pelikana nie ma na forum, więc mam nadzieję, że doszedł do podobnych wniosków. Skoro profil kobiety wyzwolonej i alkoholiczki to dla ciebie jedno, to nic tylko pogratulować "zdrowia psychicznego". Współczuję kobietom, które kiedykolwiek spotkają kogoś takiego, jak ty. Ale pewnie szybko taką spotkasz, bo wiele jest zaburzonych kobiet, które lubią dziwkarzy i szowinistów - nazwijmy to, drogi panie, po imieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×