Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abstrakcyjna

Vett, Ja lubiłam, bo moja siostra mieszkała obok szkoły i prawie zawsze chodziłam do Niej na kawę. 8)

Im więcej czytam o tej Twojej matematyczce tym większe przerażenie. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Vett, Trzymaj się myśli, że to ostatni rok. Ty pójdziesz dalej, już nie będzie więcej tej kobiety w Twoim życiu. Wiem, że to teraz nie brzmi zbyt optymistycznie, bo to dopiero początek roku szkolnego, ale mogę Cię pocieszyć, że klasa maturalna wyjątkowo szybko mi minęła. Może u Ciebie będzie podobnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Vett, Nie wiem skąd mi się wzięło przekonanie, że jesteś w ostatniej klasie. :?

Trzecia jest najgorsza, jeśli chodzi o naukę, ale za to mi odeszły niektóre przedmioty. Ja się nigdy prawie nie uczyłam, nie potrafię się zmusić, a w trzeciej trochę musiałam. Drugą klasę całkowicie olałam z pewnych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Vett, Mniej przedmiotów to lepsze przygotowanie do matury, bo nie skupiasz się na tym co niepotrzebne. ;)

Maturę zdaje większość. Byś nie uwierzyła jakie tępe osoby ją zdają. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Vett, Pisałam Ci już jak ja podchodziłam do ustnych. Byłam prawie pewna, że nie zdam. Miałam dziewczynę w klasie, która w ciągu 3 lat powiedziała z parę zdań... Zdała. Komisja zazwyczaj podpowiada trochę, nakierowuje. A no i obce osoby będziesz miała w komisji, co też jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie rozmowy kwalifikacyjne :/ Co prawa nie padło "czy zamierza pani zajść w ciążę?", ale czy zamierzam się hajtać w najbliższym czasie bo muszą wiedzieć czy mam zamiar zakładać rodzinę. To samo, ubrane w inne słowa. Do tego pan rekruter (byłby też moim przełożonym), który powinien sobie odpuścić komentarze nt wyglądu, nie dość, że gapił się dziwnie dodawał w co 3 zdaniu, że przyda się osoba o tak miłej aparycji, bo zawsze lepiej popatrzeć na kogoś młodego etc...

Tak mi zależało na pracy ale chyba sobie odpuszczę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że Obama zachowuje się jak cipa zamiast jebnąć rakiety. Oglądałem jego przemowę wczoraj wieczorem i wiecie co mi się przypomniało..? Każdy pieprzony film Rolanda Emmericha, w którym prezydent wygłasza płomienną mowę do narodu. Wszyscy jechali po Bushu, ale on przynajmniej budził respekt, Obama stał za tą cholerną mównicą i nawijał jak kiepski aktor. Patrzyłem jak gadał o broni chemicznej, śmierci setek ludzi i bardziej chciało mi się śmiać niż klaskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×