Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

obrze ,że mamy
frytek szefa

już chciałem napisać " Gordona Ramsey chwalicie , a swojego szefa kuchni nie znacie "

 

-- 01 wrz 2013, 00:20 --

 

dziwnie mi się skopiowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już chciałem napisać " Gordona Ramsey chwalicie , a swojego szefa kuchni nie znacie "

 

Nie mydl nam oczu zaćmą , bądź innym nietoperzem . Czekamy na nie byle czcze obietnice w temacie frytek ;)

 

-- 01 wrz 2013, 00:31 --

 

Zjem sobie jabłuszko i położę uszko na poduszko . Dobrej nocy życzę nie tylko nerwuszko m ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, nie wiem nawet. Mogę sobie jedynie cofnać o 3 h w relacji na żywo. Powinni wszystkie mecze z 6 transmitowanych kortów wrzucać chociażby na 24 h, ale to raczej marzenie ściętej głowy. Nawet najlepszego meczu turnieju z wczoraj jeszcze nie ma, żałosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, to nie takie proste, bo odpowiada za to francuska centrala Eurosportu. Ludzie pisali maile i to niewiele dawało. Sprawdzę co piszą inni użytkownicy Eurosportu Player. Dobra jest mimo wszystko ta wolność, przenoszę się na ten kort, na który chcę, a nie jestem zależy od łaski Eurosportu. Mimo tych zastrzeżeń nie żałuję wydaniach tych 10 zł. Trzeba też plusy dostrzegać mimo wszystko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, mają taka placówkę na odwal się. Widziałem ich warszawskie studio, biednie to wyglądało. Oni się ciągle dostają informacje z Paryża, że przerwa reklamowa jest np... Eurosport to wielka marka, ale raczej nie dba o takie małe oddziały jak polski. Co innego niemiecki, angielski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, próbuję się pozbierać do życia, czuję się jakby ktoś przywalił mi łopatą :roll:

mam gg, ale szczerze mówiąc baaardzo rzadko z tego korzystam :mrgreen:

 

-- 01 wrz 2013, 10:31 --

 

tomasz_xyz, mnie się trochę smutno robi na myśl, że lato właśnie się skończyło :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×