Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

socorro Kupiłam , jak ja dawno zakupów nie robiłam...sporo rzeczy do domu , oczywiście zapachowe świeczki, uwielbiam wanilie...paski chyba 4 bo schudłam strasznie :( Wrzos uwielbiam...tak pięknie ozdobiony , nie maglom się powstrzymać..i sporo jedzonka... :D Ile ja straciłam..jak jest pięknie , pełno zieleni i drzew jarzębinowych.To forum mnie podniosło i Wy..nie dam się.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zdawałam ostatnio egzamin zawodowy ale nie dam rady nawet z tego się ucieszyć :cry:

Monar Mam nadzieję, że wynik będzie pozytywny :smile:

 

Raczej będzie negatywny... Pisemny zdałam, z praktycznego jeszcze muszę poczekać trochę na wyniki, ale nie byłyśmy zbyt przygotowane do tego egzaminu - miał być zupełnie inny, nauczyciele sami nie wiedzieli, co będzie i jak to będzie wyglądać, uczyli nas na taki, jak strona tam tej komisji miała te testy, i wyszło, że był taki sam egzamin jak rok temu, z tym, że zabrali nam godzinę na pisanie, a ja w pospiechu piszę śmieszne rzeczy, i połowę po drodze zgubiłam, nie wspominam jeszcze o gryzdaniu... :roll: jestem prawie pewna, że nie zaliczyłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita walka Jorge Lorenzo i Marca Marqueza na ostatnim okrążeniu wyścigu o Grand Prix Wielkiej Brytanii w króloweskiej klasie Moto GP. :uklon:

Ostatnio coraz bardziej żałuję, że bardziej pasjonuję się czterema kółkami :pirate: Już któryś sezon zabieram się za oglądanie Motocyklowych Mistrzostw i jakoś nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×