Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

virgo21, :D

 

hania33, ale podziwiam. Ja chociaż znam się na psach, chyba nie miałabym na tyle siły (czyt. konsekwencji i stanowczości) żeby dobrze wychować jakiegokolwiek psa TTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, to ja przez swoją największą sunie też pare dobrych razy glebę zaliczyłam :mrgreen:

A nie chcesz psiaka? Ja tam się zajmuje bezdomniakami i mogłabym jakiegoś Ci polecić :mrgreen::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, rozumiem. Wisze my gdy oddajemy do adopcji psiaka znamy jego zachowania. Wiemy jak sie zachowuje do obcych, do dzieci, kotów, innych zwierząt. I tak na prawdę dobieramy burka do właściciela. Są różne psiaki, które miały niewiadomo jakie przejścia w życiu. Ale można też adoptować szczeniora... takiego jeśli ktos ma wiedzę o wychowaniu, można nakierować.

 

Gryzący labrador to ewenement. Musiał chyba wiele w życiu przejść :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, rozumiem. Ale to są tak zwane nieodpowiedzialne adopcje. Jak już pisałam trzeba dostosować psa do człowieka. Tym bardziej takiego po przejściach. Dlatego często jak ludzie chcą psiaka a mają dzieci, najpierw dokładnie sprawdza sie zachowanie psa w stosunku do dzieciaków. Albo właśnie poleca sie szczeniaka, który do dzieci się sam przyzwyczai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×