Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pogodzić się z samotnością?


Rekomendowane odpowiedzi

MALAMI1001 nie ty sama ja dostalam kosza po dwoch latach czuje sie jak smiec i boli jak cholera facet zamienil mnie na 20latke chodz sam za pol roku skonczy 30 (jestesmy a raczej bylismy w tym samym wieku) wiem co czujesz bo mam to samo tez czuje sie przegrana i samotna czego sie boje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś znów dostałam kosza. I dotarło wreszcie do mnie, że będę samotna.

To tak definitywnie przesądza o tym że bedziesz samotna?Coś się kończy po to by coś mogło się zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+

I tu leży pies pogrzebany. Brak Ci wiary ...bez znaczenia ,w kogo ;)

 

torres " nie bo nie wierzę, że naprawdę może być w moim guście :P "

 

 

Ten temat można ciągnąć w nieskończoność. Nie pamiętam całej rozmowy . Masz dwie możliwości . Dasz sobie szanse ,czyli nie będziesz wmawiał na siłę potencjalnym partnerkom wyimaginowanych wad ,albo pogrąż się w pracę ,pasję ,używki itp ( niepotrzebne skreślić ,lub dopisać zgodnie z upodobaniami ) Żadna z opcji nie daje gwarancji szczęścia .

" Jak się nie przewrócisz ,to się nie nauczysz " ;)

Ps. Kto Ci wmówił ,że dziewczyna ze zdjęcia może mieć problemy zdrowotne ??? ( Nie oczekuję odpowiedzi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mężczyzna wybiera kobietę bo do niego należy pierwszy krok,

e tam ..mezczyzna wybiera kobiete ktora go wybrala i dala sygnal , ze moze ja wybrac ;)

 

Nie, mężczyzna wybiera kobietę i obserwuje sygnały czy może do niej podejść :D Nie podchodzi przecież do każdej kobiety, która daje sygnał, a większość facetów to pewnie nie dostrzega tych sygnałów :)

 

 

 

0Rh+

I tu leży pies pogrzebany. Brak Ci wiary ...bez znaczenia ,w kogo ;)

 

torres " nie bo nie wierzę, że naprawdę może być w moim guście :P "

 

 

Ten temat można ciągnąć w nieskończoność. Nie pamiętam całej rozmowy . Masz dwie możliwości . Dasz sobie szanse ,czyli nie będziesz wmawiał na siłę potencjalnym partnerkom wyimaginowanych wad ,albo pogrąż się w pracę ,pasję ,używki itp ( niepotrzebne skreślić ,lub dopisać zgodnie z upodobaniami ) Żadna z opcji nie daje gwarancji szczęścia .

" Jak się nie przewrócisz ,to się nie nauczysz " ;)

Ps. Kto Ci wmówił ,że dziewczyna ze zdjęcia może mieć problemy zdrowotne ??? ( Nie oczekuję odpowiedzi )

 

Nie wmawiam niczego na siłę, a druga opcja nie działa bez likwidacji chęci związku i braku pogodzenia się z samotnością. A co do problemów zdrowotnych to odpowiem mimo, że tego nie oczekujesz. Nadwaga jest przyczyną wielu schorzeń tylko, że ludzie młodzi nie wiedzą co sobie szykują mając nadwagę. To tak samo jak papierosy i alkohol, to nie niszczy od razu tylko powoli. Medycyny nie oszukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mężczyzna wybiera kobietę bo do niego należy pierwszy krok,

e tam ..mezczyzna wybiera kobiete ktora go wybrala i dala sygnal , ze moze ja wybrac ;)

 

Nie, mężczyzna wybiera kobietę i obserwuje sygnały czy może do niej podejść :D Nie podchodzi przecież do każdej kobiety, która daje sygnał, a większość facetów to pewnie nie dostrzega tych sygnałów :)

 

 

 

0Rh+

I tu leży pies pogrzebany. Brak Ci wiary ...bez znaczenia ,w kogo ;)

 

torres " nie bo nie wierzę, że naprawdę może być w moim guście :P "

 

 

 

Ten temat można ciągnąć w nieskończoność. Nie pamiętam całej rozmowy . Masz dwie możliwości . Dasz sobie szanse ,czyli nie będziesz wmawiał na siłę potencjalnym partnerkom wyimaginowanych wad ,albo pogrąż się w pracę ,pasję ,używki itp ( niepotrzebne skreślić ,lub dopisać zgodnie z upodobaniami ) Żadna z opcji nie daje gwarancji szczęścia .

" Jak się nie przewrócisz ,to się nie nauczysz " ;)

Ps. Kto Ci wmówił ,że dziewczyna ze zdjęcia może mieć problemy zdrowotne ??? ( Nie oczekuję odpowiedzi )

 

Nie wmawiam niczego na siłę, a druga opcja nie działa bez likwidacji chęci związku i braku pogodzenia się z samotnością. A co do problemów zdrowotnych to odpowiem mimo, że tego nie oczekujesz. Nadwaga jest przyczyną wielu schorzeń tylko, że ludzie młodzi nie wiedzą co sobie szykują mając nadwagę. To tak samo jak papierosy i alkohol, to nie niszczy od razu tylko powoli. Medycyny nie oszukasz.

 

 

Dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, palaczki w odstawkę bo mi to śmierdzi :) A gdyby mi smród papierosów nie przeszkadzał to palenie nie dyskwalifikowałoby potencjalnej partnerki ale namawiałbym ją żeby rzuciła, a z nadwagą jest inna sytuacja.

 

carlosbueno, sprawdź inne zdjęcia i filmiki z tą panią ;)

 

Ciekawe jest to jak ludzie oceniają wagę innych. Na pudelkach, onetach i interiach wszyscy piszą komentarze, że to promowanie otyłości, a tutaj ludzie piszą, że ona nie ma nawet nadwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, na pudelkach i onetach pisze jakaś gównażeria i hejterzy dla których każda przeciętnie wyglądająca kobieta, a nawet szczupła ale nie wymiarach modelki to spasiona świnia. Ta pani jest o.k no może trochę ponad mój wagowy ideał, zwłaszcza jeśli chodzi o nogi, ale na pewno bym takiej nie odtrącił ze względu na jej rzekomą nadwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest rzekoma nadwaga. Dziewczyny, które mi się podobają zawsze mają te 10 kg więcej, ważne żeby było właśnie na udach, biodrach i pupie ale brzuch też nie może być zbyt szczupły. Jeśli dziewczyna waży 85-90 kg to nie można mówić, że nie ma nadwagi. I carlosbueno, nie odtrąciłbyś ale gdyby chciała schudnąć to byś się raczej ucieszył i ją w tym wspierał, a dla mnie byłoby to sprzeczne z moim interesem żeby dalej była w moim guście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×