Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście jakoś niechce mi się wierzyć w tak długi i złożony trolling.

 

Użytkownik na forum istnieje już od 2012, i sądzę że jeżeli zarejestrował się na nie z chęcią trollowania, to zrobiłby to odrazu używając największego kalibru(jak np. tutaj), a nie bawił się w tworzenie tematów/postów które początkowo nie różniły się znacznie od postów zwykłych osób z problemami psychicznymi.

 

Najprawdopodobniej liczne wyszydzanie wszystkich jego postów przez większość użytkowników biorących udział w tej dyskusji, zmusiły go do poczynienia takiego a nie innego kroku bo.. ; W dzisiejszym świecie, 100x lepiej wyjść na hama/gówniarza/*WymyślCoChesz* niż człowiekia bez złych intencji który poprostu zbyt różni się od innych.

 

Wariatów wyszydzać i wsadzać do szpitali, przez mordercami czuć respekt/z mafią lepiej dobrze żyć. Nie jest tak?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na początku pisał serio, a później zaczął trollować widząc waszą silną emocjonalną reakcje.

 

Dlaczego mówiłem, że psychologia ma wiele wspólnego z religią? W religii guru coś mówi, a reszta przyjmuje to na wiarę, W nauce hipotezy muszą mieć jakieś podstawy, np. w fizyce matematyczne. Później robi się badania i eksperymenty, które mają obalić/lub potwierdzić hipotezę, szuka dowodów itp. Czyli w nauce nie wierzy się na słowo, nawet jeśli coś wydaje się logiczne.

 

Mamy takiego freuda w psychologii, które swoje opinie tworzy na podstawie subiektywnej interpretacji rzeczywistości. Wszyscy stwierdzają 'tak to ma sens' i nagle zaczynają w to wierzyć. I tak działa do dzisiaj psychologia. Przypomina mi to popularne w XV upuszczanie krwi. Wszyscy w tamtych czasach wierzyli, że to pomaga chociaż nie było na to obiektywnych dowodów. Teraz wiemy, że ten zabieg wręcz szkodził pacjentom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, troszkę niektórzy przesadzili, człowiek miał problem, a co poniektórzy zaczęli z niego wręcz szydzić.

Czy Ty w ogóle czytałeś ten temat? Były odpowiedzi różnorodne, już po kilku stronach można było wywnioskować, że albo trolluje albo dalsza rozmowa nie ma sensu bo nic do niego nie trafia i powinien szukać pomocy gdzieś indziej niż na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta morderczyni przepisała mi leki na schizofrenię! Jak ja nie mam żadnej schizofrenii! Ona chce zrobić z mojego mózgu kisiel. Miałem galaretę, teraz będę miał kisiel! Kłamała mnie franca, że daje mi leki na uspokojenie i na spanie! Co za wredna hipokrytka i jeszcze pieniądze za to bierze! Przecież takich lekarzy powinno się zwalniać i na budowę przymusowo zatrudniać za 600 zł/ miesiąc i nosić cegły przez 14 godzin, 7 dni w tygodniu, a nie ludzi truć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×