Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zatoka Erotomanów


kupmitrumne

Rekomendowane odpowiedzi

anna.anakaia, dzięki. :mrgreen: dzięki Tobie zaoszczędziłem trochę czasu i dotarłem do samej esencji tematu. :mrgreen::P

 

-- 25 sie 2013, 20:47 --

 

po tym wątku spodziewałem się coś w tym stylu:

Zrobią człowiekowi nadzieję :P

 

[videoyoutube=ueMtrN0RQrY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna osoba z administracji tego forum wygląda mi na uwielbiającą pławić się w rozkoszach życia doczesnego znacznie intensywniej niż cała reszta przeciętnych śmiertelników (no chyba, że się omyliłem...

 

Masz na myśli orgie? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilbym zdjęcie mojej byłej pani psycholog, ale nigdzie nie można znaleźć. Zdaje się, że pracuje już w innym zawodzie i dobrze, bo poza śliczną buzią i ładnym ciałem niczego sobą nie reprezetowała.

 

E: Jednak przyjmuje, może się i fotka znajdzie. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogła Ramanujan stosować tą terapię co pewna ani psycholog w usa co to się rozbiera przed pacjentem i tak go leczy, lecz pewnie ta Twoja za cienka w uszach była na takie zaawansowane formy terapii :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem u psychologa i się nie wybiorę, uderzam od razu do psychiatry żeby dał jakieś prochy ;]

Tak na poważnie to psycholog kojarzy mi się wyłącznie z pouczaniem rozwydrzonych dzieciaków w szkole, terapiami małżeńskimi i ludźmi, którzy przeważnie coś chcą studiować i lądują na psychologii. Nie wierzę w leczniczy efekt gatki za kasę i nie interesuje mnie otwieranie się przed kimś obcym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×