Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

to, że pierwszy raz w życiu usłyszałam od mojej mamy przeprosiny. Oczywiście nie wprost, ale jednak. Chociaż wiem, że pewnie za parę dni, albo już jutro będę zmuszona ponownie znosić przykrości z jej strony, to jednak się cieszę.

+ kawa z cynamonem i goździkami :) przynajmniej na chwilę zrobiło mi się ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam emaila z mopsu z bydgoszczy, przekazali mojego maila do BORPA, tamci odpowiedzieli tamtym, i mops dał mi odpowiedź i wszystko trwało mniej niż 24 h :shock: (zazwyczaj odpowiadają w ciągu tygodnia) W końcu będę mogła zadzwonić i dowiedzieć się, co gdzie i jak z terapią dla mnie.

Trochę nie jestem przekonana do tych BORPA-ów i WOTUiW czy innych, ponieważ już raz w takim ośrodku skorzystałam i co z tego mam? Ale muszę spróbować.

 

-- 29 sie 2013, 23:08 --

 

Tylko trochę się boję :zonk:

 

-- 29 sie 2013, 23:09 --

 

Monar, ja też. A dziś na kolację się rozpieściłam i zjadłam chleb z serem, ogórkiem kiszonym i z moim ukochanym czosnkiem.

 

mmm czosnek!!! chyba zjem :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, do tego trzeba mieć ładny brzuch, inaczej ja bym już dawno latała w takich bluzkach, co prawda nie mam jakiegoś mega brzydkiego, ale jednak ćwiczenia na odchudzanie i jakaś siłka by się przydała :roll:

cieszcie się, póki możecie, niebawem jesień i koniec takich bluzeczek skąpych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radość sprawiło mi, że przyjechał do mnie facet, umówiliśmy się ze znajomymi jutro na ognicho :D

I cieszę się z tego, mam zamiar zdjąć z lodówki moją dietową przypominajkę z napisem "nie żryj tyle gruba krowo" (łagodniejsze sformułowania olewałam, tylko to działa) i najeść się ziemniaków z ogniska :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×