Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy osoby nie będące weteranami na tymże forum są także mile widziane czy też będą poddane okrutnemu ostracyzmowi? :lol:

Nowicjusze muszą przejść chrzest bojowy, wkupić się w łaski wymagającego organizatora i takie tam...nie jest lekko.

Żartuję oczywiście. Każdy nowy osobnik jest mile widziany, więc czuj się zaproszony/a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 18.30 ul. św. Agnieszki 4 jest spotkanie grupy wsparcia i Rozwoju "Mam To" , spotkania są bezpłatne ,dowolna osoba może przyjśc nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji , zwykle trwają od 1-2godzin to zalerzne od potrzeby uczestników ale gdyby ktoś chciał to zawsze może wcześniej wyjść, w czasie spotkanie po kolei każdy opowiada o swoim problemie(ale to nie jest obowiązkiem zawsze można powiedzieć dziekuje) następnie reszta osób mówi co myśli na temat danej sprawy a jeśli zostanie jeszcze trochę czasu to jest omawiany wybrany temat(osatnio gdy byłem to była sprawa kontrolujących rodziców) .

 

Serdecznie zapraszam

 

-- 17 wrz 2013, 10:54 --

 

spotkanie forumowe

 

 

18września godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 18.15

Gdyby ktoś miał się spóznić a chciałby przyjśc to na pw mogę podać numer telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1,

A stanie z białą kartką ma wysoką wartość terapeutyczną!

Jak to?

 

Muszę sobie zatem kupić cały blok rysunkowy :D . Dużo w nim kartek i są sporo większe od tych A4, więc efekty terapeutyczne też powinny być znacznie lepsze. ;)

 

myszka40,

Czy Ty jesteś jakoś uzależniony od tych spotkań, bo na innym forum też Cię widziałem z niemal identycznymi częstymi ogłoszeniami? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie głupotą jest siedzieć w domu i użalać się nad swoim losem a stanie z biała kartką jest dobrym pomysłem bo czasami są inne grupy w miejscu zbiórki i wtedy mogły by być problemy ze znalezieniem właściwych osób.

 

Na innym forach piszę bo jest problem z frekwencją na forum a tak jest łatwiej zebrać grupę osób(fora introwertyzm,nieśmiałosć)

 

 

 

Spotkanie forumowe

 

2 Października godzina 18 pod empikiem na Rynku Głównym w Krakowie , znak rozpoznawczy biała kartka A4 , na miejscu czekamy do godziny 18.15

Na PW mogę podać numer telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1,
A stanie z białą kartką ma wysoką wartość terapeutyczną!

Jak to?

 

To jedna z technik poszerzania strefy komfortu. Poczytaj http://michalpasterski.pl/2008/11/jak-zwiekszyc-swoja-pewnosc-siebie/

 

(Tak, wiem, też zawsze uważałam to za głupotę, ale naprawdę niektórym to pomaga ;))

 

A co do uzależnienia od spotkań forumowych- ja już chyba też mam takie objawy :P Ale uważam, że to nieszkodliwe :)

 

edit: Aha, tak przy okazji- gdyby nie pan myszka40 i jego konsekwencja w organizowaniu spotkań, to raczej nigdy do żadnego z nich by nie doszło, więc :uklon: I przychodzić, a nie marudzić! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×