Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja, problem z dziewczyna, co robić..??


Człowiek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od ostatnich kilku miesięcy mam mały/duży problem z moją dziewczyną. Jesteśmy razem 2 lata, dużo miłych chwil i tych gorszych przeżyliśmy razem jak to każda para. Moja dziewczyna straciła chęć do życia, nic jej się nie chce robić, nudzi ją tryb życia etc. Wstaje rano, idzie do pracy, wraca, robi obiad, posiedzi na necie, pooglada coś, coś obejrzymy razem itd. W weekendy próbujemy gdzieś wychodzić, cos robić, lecz wszystko ją nudzi po 2-3 godzinach i dalej siedzi zamulona, mimo prób rozchmurzenia jej. Kiedyś miała multum zainteresować, malowanie, filmy, muzyka, sport, nauka... Teraz wogólnie nie maluje, czasami coś namaluje od niechcenia raz na 3 miesiące, filmy ją nudza, twierdzi że wszystkie są takie same, sport każdy nowy po 2 tygodniach ją nudzi. Rozmawialiśmy ostatnio na ten temat, twierdzi że kiedyś miała motywator do tego, rywalizacja ją jakoś popychała. Dowiedziałem się ostatnio że jej mama w czasach młodości miała podobna sytuacje, każde nowe zainteresowania przechodziło w nicość po krótkim czasie. Do lekarza nie chce iść, nie wiem co mam robić...??

 

Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie chce iść do lekarza? Być może ma depresję, być może coś innego, być może nic jej nie jest - tutaj to takie rzucanie w ciemno. Z postu wynika, że jej zachowanie faktycznie się zmieniło, więc wizyta u psychologa na pewno by nie zaszkodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek66

Jedynie możesz z Nia jeszcze raz porozmawiać, wytłumacz Jej , ze zależy Tobie na Niej , ze chcesz pomoc.Wiem , ze to jest trudne , ponieważ taki człowiek odpycha od siebie pomoc , myśli, ze jej nie potrzebuje.Moze to wszystko się nasilić, objawy, lepiej wcześniej to pokonać.

Musisz mieć na Nia , jakiś wpływ , jeżeli Cie kocha.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×