Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

jak minął Wam dzień? jakie plany na nadchodzący weekendzik? :yeah:

Główną częścią mojego dzisiejszego dnia było kupienie nowego Frugo. Planów na weekend nie mam.

 

Ja bardzo bym chciała się nauczyć gotować. Póki co, umiem piec ciasta.... i umiem je jeść. :mrgreen:

Ja jedyne co umiem z gotowania, to ziemniaki, ale z trudem.

 

widziałem tyle co z youtube'a - jakieś wakacje i kupę w bidecie albo mięsnego jeża...ale to chyba na Kanarach kręcą, więc to były może jednak Trudne Sprawy, tak to się chyba zwie ;p

jaki kraj takie seriale :mrgreen:

Ja lubię oglądać "Trudne Sprawy" i "Dlaczego Ja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, ten do którego te dzwonki miałam akurat mi pomaga i jestem zadowolona ze współpracy z nim.

Wcześniej miałam trochę skoków z terapeutami, między innymi chodziłam do fajnego kolesia, ale się przeprowadziłam, potem do wstrętnej baby na którą mam do dziś uczulenie, nie słuchała mnie, co chwila patrzyła na zegarek jakbym jej przeszkadzała i była niemiła więc zrezygnowałam. Potem byłam na 3 sesjach u faceta, który teraz jest moim facetem (wiem, wiem nieetyczne), który już nie jest terapeutą. A obecnie moja terapia daje oczekiwane skutki.

Jeszcze przed tym babsztylem nie chciałam za bardzo współpracować z nikim, buntowałam się, więc główną rolę grała farmakoterapia (i szpitale). Długa droga za mną bo choruję od dziecka, miałam kilka diagnoz etc.

A Ty teraz nie chodzisz na terapię (w innym wątku co mi tak śmignęło)?

 

Reiben, oczywiście, że mu wytłumaczyłam :D

Ja do większości ludzie przypisuję różne rzeczy, np. do nielubianej terapeutyki miałam "Ona jest pedałem".

Ułatwia to życie, przynajmniej wiem czego rozmowa będzie dotyczyć :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, no w sumie ostatnio siedzę po nocach, a przestałam zaglądać do tego tematu. dziś szczególnie się nudzę, więc postanowiłam powrócić do nocnych rozmów :smile:

 

[videoyoutube=l5opfayGCTs][/videoyoutube]

 

-- 30 sie 2013, 01:08 --

 

Ja lubię oglądać "Trudne Sprawy" i "Dlaczego Ja".

Co prawda jest to sztuczne, ale czasem poruszane są takie problemy jak w moim domu i wtedy oglądam z zaciekawieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, tak, od marca/kwietnia jestem bez żadnej pomocy, a tak naprawdę to nigdy takiej prawdziwej nie miałam.

 

Potem byłam na 3 sesjach u faceta, który teraz jest moim facetem (wiem, wiem nieetyczne), który już nie jest terapeutą.

wow...

 

Właśnie takich terapeutów próbuję unikać. Chodziłam do takiego po 40-tce a on zajął się podrywaniem mnie zamiast terapią. (ja mam lat 19/20)

 

-- 30 sie 2013, 01:10 --

 

anna.anakaia, dobranoc :papa:

satinela, witaj :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja lubię oglądać "Trudne Sprawy" i "Dlaczego Ja".

Co prawda jest to sztuczne, ale czasem poruszane są takie problemy jak w moim domu i wtedy oglądam z zaciekawieniem.

 

no ciekawe są te problemy, też lubiałem oglądać, i filmy obyczajowe

 

-- 30 sie 2013, 01:16 --

 

dobrej nocy na dobranoc :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem myślę, że byłbym dobrym terapeutą, odpowiadałbym pacjentom swoimi myślami i problemami, wychodząc ode mnie każdy by pomyślał: wow ale koleś jest jebnięty a przecież jest terapeutą, łee to ja jestem zdrowy/a jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×