Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

mark123

 

Słyszałam o fizyce kwantowej dla psychologów , lecz nie o opętaniach.Lecz da rade wszystko połączyć z psychika ludzka ..co jest faktem.

Istnieje opętanie nawet w ICD-10 i należy do zaburzeń dysocjacyjnych.

Oglądałem też kiedyś program, w którym było m.in że niektórym osobom z zaburzeniami psychicznymi, którzy są pewni, że pomoże egzorcysta, a psychiatra nie; faktycznie tak będzie (mogą chodzić na siłę latami do psychiatry i nie pomoże, a jak pójdą to egzorcysty, to pomoże).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„W ogniu płomienistym, wymierzając karę tym, którzy nie znają Boga, oraz tym, którzy nie są posłuszni ewangelii Pana naszego Jezusa.” (II Tesaloniczan 1,8)

 

Ew. Łukasza 16,19-31 – bogacz cierpi męki

 

„Wtedy powie i tym po lewicy:

 

Idźcie precz ode mnie, przeklęci w ogień wieczny,

 

zgotowany diabłu i jego aniołom.” (Ew. Mateusza 25,41)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, co tam cię przekonało. Przecież ty wcześniej w to wierzyłeś. Najwyżej cię mogło przestraszyć i robić ci siekę z mózgu.

Właściwie mi się wydaje, że wiele twoich problemów wynika właśnie z religii, którą wyznajesz. Zdrowy człowiek nie rozmyśla o karze jaką dostanie w piekle i nie ma obsesji na punkcie opętania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita,

Kościół od zawsze był wrogiem nauki i powiem wam, że miał rację. Wiedza przysparza tylko zmartwień. Gdyby nie osiągnięcia XX wieku, to nie byłoby I, ani II wojny światowej!

Za to mielibyśmy głód, smród, wysoką śmiertelność noworodków i ubóstwo.

 

Ale po części mogę się z tobą zgodzić, bo gdyby nie nauka, to byś nie pisał głupot w internecie.

 

-- 29 sie 2013, 22:42 --

 

Niktita,

i Jan Paweł I został zamordowany przez iluminatów po zaledwie miesiącu pontyfikatu.

XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita,
Kościół od zawsze był wrogiem nauki i powiem wam, że miał rację. Wiedza przysparza tylko zmartwień. Gdyby nie osiągnięcia XX wieku, to nie byłoby I, ani II wojny światowej!

Za to mielibyśmy głód, smród, wysoką śmiertelność noworodków i ubóstwo.

 

Ale po części mogę się z tobą zgodzić, bo gdyby nie nauka, to byś nie pisał głupot w internecie.

 

-- 29 sie 2013, 22:42 --

 

Niktita,

i Jan Paweł I został zamordowany przez iluminatów po zaledwie miesiącu pontyfikatu.

XD

 

 

Głupot? Dla Ciebie to są głupoty? Za nic masz ludzkie cierpienie, z resztą rozejrzyj się. Czy teraz nie ma jeszcze większego zła na świecie? Z resztą... ty też nie mógłbyś pisać totalnych bzdur w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita,

Czy teraz nie ma jeszcze większego zła na świecie?

Większego niż kiedy?

 

 

A z tymi iluminatami to mnie rozwaliłeś :P

Oczywiście otrucie tamtego papieża było bardzo prawdopodobne, ale najpewniej zrobili to ludzie kościoła, bo podobno JP I miał się wziąć za ich przekręty finansowe i pranie brudnych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita,
Czy teraz nie ma jeszcze większego zła na świecie?

Większego niż kiedy?

 

 

A z tymi iluminatami to mnie rozwaliłeś :P

Oczywiście otrucie tamtego papieża było bardzo prawdopodobne, ale najpewniej zrobili to ludzie kościoła, bo podobno JP I miał się wziąć za ich przekręty finansowe i pranie brudnych pieniędzy.

 

 

Jak widać nic nie wiesz o historii z tamtego okresu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita

 

Nie zgodzę się z tym, mi zawsze na religii zakonnica powiadała i straszyła , ze jak nie będę grzeczna Bóg mnie skrzywdzi srogo..Co to miało być?

Gdzie było to płynące dobro z jej ust, ja płakałam bo bałam się iść na religie...

 

-- 29 sie 2013, 22:53 --

 

Zresztą zmieniasz temat kompletnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita

 

Nie zgodzę się z tym, mi zawsze na religii zakonnica powiadała i straszyła , ze jak nie będę grzeczna Bóg mnie skrzywdzi srogo..Co to miało być?

Gdzie było to płynące dobro z jej ust, ja płakałam bo bałam się iść na religie...

 

 

Bo chciała, byś była dobrym człowiekiem... robiła to dla Twojego dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×