Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie śmieję próbuje to logicznie wytłumaczyć..Lecz . gdyby prawda było . ze złe byty nas wszystkich dopadły , nie było by leczenia tylko egzorcyzmy..Fakt złe byty dopadają ludzi słabych i wrażliwych. lecz jeżeli chciała bym to sprawdzić , jaka mam pewność? ze to zły byt ,,czy choroba i taki mętlik powstaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się śmiać czy kpić ale w wielu kulturach problemy psychiczne, depresje są powiązane z działaniem złych duchów. Np. szamani odprawiają specjalne rytuały odpędzające, u nas są egzorcyzmy. Osoby wierzące w astral też mówią, że różne złe byty lubią się karmić negatywnymi emocjami.

 

Psychologią i psychiatra ma więc wspólnego z szamanizmem czy religią niż z prawdziwą nauką :)

tak, a studentow psychatrii/psychologii uczy sie, ze nie nalezy wykluczac opetan. a takze schizofrenie/objawy schizofrenii przypominaja zagubienie duszy pomiedzy aurami, albo sa jej przyczyna/ wieeeeem o tym, ale wypowiadamy sie tutaj na temat uzytkownika, ktory zalozyl watek i po jego wypowiedziach w innych tematach, ktore zostaly przytoczone przez innych uzytkownikow, mozna stwierdzic, ze sedno nie tkwi wcale w zadnym opętaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ophelia,

studentow psychatrii/psychologii uczy sie, ze nie nalezy wykluczac opetan. a takze schizofrenie/objawy schizofrenii przypominaja zagubienie duszy pomiedzy aurami, albo sa jej przyczyna/ wieeeeem o tym, ale wypowiadamy sie tutaj na temat uzytkownika, ktory zalozyl watek i po jego wypowiedziach w innych tematach,

:shock:

Albo nie wyczułem sarkazmu, albo coś jest nie tak.

 

-- 29 sie 2013, 21:13 --

 

Niktita,

Ksiądz był bardzo sympatyczny i nie taki młody.

Ja też byłbym sympatyczny gdybym chciał twoich pieniędzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita

 

Ksiądz przyjął Cie od razu? Czy musiałeś czekać?Gdyż wiem , ze trzeba czekać ok.miesiąca na takie spotkanie i jeszcze nie każdego przyjmują z rożnych przyczyn.

 

Skąd wiedziałaś, że miesiąc? Na 22 września wyznaczył mi termin i w tedy dokona dokładniejszej obdukcji, jak to żartobliwie ujął. Po prostu chodziło mu o to, że jakbym podpisał pakt z diabłem, to termin byłby bliższy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita,

Po prostu chodziło mu o to, że jak podpisałem pakt z szatanem, to termin byłby bliższy.

To ty nie wiesz czy podpisywałeś?

 

Wcześniej mówiłeś, że pakt z szatanem podpisali najbogatsi ludzie na ziemii. Gdzie twoje pieniądze? :P

 

A tak serio, to jest naprawdę poroniony pomysł. Zmień lekarkę jak ci nieodpowiada.

 

-- 29 sie 2013, 21:28 --

 

Ophelia, kamień z serca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita

 

Gdyż człowieka takiego,jak my nie dopuszczają do bezpośredniej rozmowy ,zawsze jest 2 kapłanów przy 1 rozmowie.Zauważ wchodzi maniak z nożem lub bronią..

 

Jakby wszedł z bronią to byłoby już po dwóch kapłanach...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co by sie zdarzylo jakbys uraczyl sie grzybkami halucynogennymi...

a tak na powaznie co rozumiesz przez opętanie? bo gdybys byl opętany w sensie ze diabel zawladnal Tym cialem to czy bylbys tego swiadomy? w tych krótkich chwilach..ułaamkach swiadomości, przebłyskach..leżalbyś pewnie w jakimś szpitalu pokiereszowany i nienaturalnie powykręcany..

czy tez zawładnał Tobą diabeł w sensie podszeptów zlego? słyszysz głosy, które nakłaniają Cię do niecnych czynów i im ulegasz..?

na czym konkretnie polega Twoje zle samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×