Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w domu jest szynszyl, też gryzoń, córka dostała go w prezencie. Jest słodziutki ale psa najbardziej przypomina mi w pozach, które robi, na pewno jest dużo bardziej dziki. Prowadzi też nocny tryb życia i dlatego nocuje w kuchni:)Wogóle nie daje spać, rzuca drewienkami, czasem piszczy, a kilka razy uciekł z klatki. Zeżarł też kalendarz ze ściany:) Ogłólnie jajcarz z niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam zwierzaki. W domu mam całą gromadkę: dwa psy, chomika i trzy koty. Jak mi źle, to nawet Lucek mój chomik potrafi poprawić mi humor. Uwielbiam im robić zdjęcia. Pomimo, że praca ze zwierzętami jest trudna, to daje mi to wiele satysfakcji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma z Was koszatniczke ?

 

Są suuuuper,miałam przez 5 lat ale już nie mam ;(,uważaj na cukier w jej diecie...nawet orzeszki wyciągaj z mieszanki i suszone banany,szkodzi im bardzo,zapadają na cukrzycę i BUM :(

 

 

Nadal szukam domu dla dwóch kociaków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zorki

Boski prześliczny słodki i wogle cudowny

ja mam owczarka Niemieckiego 4 miesięczną suczkę i nie moge się od niej oderwać mogła bym ją zagłaskac za przytulac i wogle kocham ją strasznie bo jest slicznościowata i kochana :D:Dgusia

 

wzieła bym to cudo ale w domu sa juz dwa psy :roll::roll::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moje zwierzaki:

 

Jadźka

img0019ku4.th.jpg

img0352wr0.th.jpg

jadka1re0.th.jpg

jadka2eu2.th.jpg

 

Psot

img0349sp1.th.jpg

img0529kw8.th.jpg

 

Merecha- mama Psota, odeszla od nas w tym roku, miala 14 lat.

img0532ql0.th.jpg

 

Psot i jego siostra

thumbnmail.png

 

 

Mam jeszcze gdzies zdjecie jak Jadzia spi z Psotem (ona lezy na schodach lub swoim fotelu, a on na jej grzbiecie), wrzuce jak znajde.

 

P.S. w awatarze nosek mojej suni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez nie szczegolnie- moze to z powodu alergii na siersc (ogolnie zwierzat,ale przy kotach sie to szczegolnie nasila). Ale i tak kocham wszystkie zwierzaki, tylko ptakow nie lubie (tez alergia i maly uraz z dziecinstwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się zaopiekowała, ale mam już w domu takiego psotnika tylko trochę większego, Baśkę vel. Brudas :D:D:D Koty są podobno czyściochami. Jeżeli tak, to moja Baśka nie jest kotem. Drugim argumentem na to, że nie jest kotem jest to, że gryzie jak pies, jest groźniejsza od rotwailera :D:D:D Ze zdjęcia wynika, że to kot, ale pozory mogą mylić :D:D:D

DSC03399.JPG.8dad949f13e6b1bc7ed43bad04792faf.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luthien to zdjecie jest sliczne i piesek rowniez :shock:

 

A dziękuję, dziękuję. Uwielbiam robić zdjęcia zwierzętom. Tylko mój Filip ma tak duże uszy, że nie mieści mi się w kadrze i prawie zawsze ucinam mu uszy :D:D:D

 

 

A to Zuzia, wzięłam ją kilka lat temu ze schroniska.

DSC02624.JPG.9f143dba77f61c529a50880837c3ac9c.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×