Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, to jest mecz ligowy? Ostatnio zbytnio się nie interesuję piłką nożną, po wczorajszym przegranym remisie Legii to w ogóle nie mam ochoty oglądać tego sportu. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurdę, to za jakie pieniądze on gra? Raz kiedyś tylko trafiłem 8 meczów za łączny kurs 40 i coś, i postawiłem tylko piątaka :hide: Ja gram rzadko, teraz tak trochę i głównie ligę ang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, On też angielską. Nie wiem za ile gra, wiesz, to dorosły facet, nie dopytuję więc. Dobrze Mu to wychodzi, bo naprawdę zna się na futbolu...

Bałam się, by to nie przerodziło się w grę hazardową, ale okazuje się, że ma wszystko pod kontrolą-Żona jego czuwa nad tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, napisałaś nadal a mi początkowo skojarzyło się z nazwiskiem tenisisty. :mrgreen: Kibicuję Realowi, ale rzadko oglądam ostatnio jego mecze. Czasem Budesligi zobaczę w Eurosporcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, teraz gra tenisista Tim Smyczek. Jest zawodnik nazywający się Thai Won Kwiatkowski. :lol: Też lubię gry zespołowe, ale ostatnio mniej piłkę nożna i siatkówkę. Tenis to moja dawna miłość od 15 lat, ale dzięki sukcesom Radwańskiej i Janowicza coraz więcej Polaków się interesuje tym sportem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×