Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj *Monika*.

 

Saraid, już poprawiłem, muszę sobie nową klawiaturę sprawić, bo piszę na prehistorycznej i nie należy to do czynności jakoś szczególnie ekscytujących. :mrgreen: Brat niestety rosołem zalał nową, więc zawsze są jakieś minusy posiadania rodzeństwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robinho, Fajnie, że masz brata bliźniaka. Ja mam siostrę o 2 lata młodszą, ale jesteśmy bardzo zżyte ze sobą. Za to mój tato ma siostrę bliźniaczkę.

Ciekawe czy ja lub siostra urodzimy kiedyś bliźniaków? :D:mrgreen:

 

-- 28 sie 2013, 09:40 --

 

*Monika*, mi raczej humor dopisuje, ale spać się chce...

Nie spałeś w nocy? Czy to od pogody ta senność?

Ja ostatnio mam poprzestawiane kładzenie się spać, późno to robię, a potem rano nie umiem wyrobić się do pracy :? to przez te wakacje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, dziękuję za rady, coś wybiorę sobie. ;)

 

Problemem jest przejście na większą dawkę spamilanu, który ma mi ustabilozować sen. Dodatkowo idę później spać przez US Open, chociaż wczoraj nic ciekawego nie działo się na kortach, więc położyłem się o 0.30. Niestety obudziłem się o 7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robinho, Wybierz coś fajnego ;)

Uuuuuuu to musisz poczekać na dobry sen, jak organizm przyzwyczai się i zaakceptuje zmiany spowodowane spamilanem.

Ja też oglądam tv do późna. :?

 

To może połóż się jeszcze na jakieś 1,5 godzinki, zawsze to coś.

 

Miłego dnia życzę, ja idę się szykować, dziś na poźniej do pracy bo na 16-ta mam zebranie z rodzicami rozpoczynające rok szkolny.

 

Buziaki dla Was Robinho, Saraid :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, nie zasnę teraz, zwykle spię po południu.

 

Dzisiaj teoretycznie ciekawszy dzień US Open, więc pewnie dłużej posiedzę. To też zależy od senności po spamilanie.

 

*Monika*, Tobie też życzę udanego dnia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) jak do mnie ktoś dzwoni to i tak go wyłączę bo myślę, że to budzik...oczywiście nikt nie dzwoni, chociaż ostatnio kurier, a 5 min później do drzwi się dobijał i marudził, że dzwonił tel a ja nie odebrałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×