Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie te Panie i Panny ,,, pewnie w krzakach z lornetką podglądają ,

No dobra , a poza tym wszystkie takie wstydliwe ,,,ani jednej ,noż kurcze dziewczyny ,,, , popatrzałbym , nacieszył oko , ucieszył duszę ,,,ani jednej , jedniuśkiej ,"pustynia wyschła i nie ma co pić, nadzy faceci pędzą na wyschniętych wielbładach , a Oaza ( kobiety) jak nie było tak nie ma . Chłopaki na tej plaży i w tej Zatoce umrzemy z pragnienia ,,,lipa -same chłopaki. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, to w końcu w temacie chodziło o przełamanie Twoich barier czy o chęć pooglądania nagich forumowiczek?

 

Przede wszystkim Barier ,,,a le Tu mnie trafnie złapałaś, chciało by sie też coś na tym " skorzystać" , upiec dwie pieczenie na jednym ogniu , ale skoro nie ma żadnej to już ,,,milczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy musi się z czegoś wyzwalać poprzez świecenie gołym tyłkiem w internecie. Mi na przykład wystarczy, że mój tyłek cieszy mojego mężczyznę i mnie, kiedy patrzę w lustro. Nie mam potrzeb ekshibicjonistycznych. Pozdrawiam.

 

-- 27 sie 2013, 00:15 --

 

Tą oparzoną ,zbliznowatą ręką głaszczę swoje dziecko po głowie , podaję ją Tym , których witam i ktorym dobrze życzę , nabijam nią zioło do lufy,,, i robię Nia dobrze Żonie podczas milosnych igraszek

 

Kalebx3, to wszystko wyjaśnia, po prostu za dużo zioła. Czy Twoja matka wie, że ćpasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren,

Kalebx3, to wszystko wyjaśnia, po prostu za dużo zioła. Czy Twoja matka wie, że ćpasz?

Wiem, ze to nie do mnie, ale to jakis zart? Bo nie skumalem totalnie o co chodzi :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren,
Kalebx3, to wszystko wyjaśnia, po prostu za dużo zioła. Czy Twoja matka wie, że ćpasz?

Wiem, ze to nie do mnie, ale to jakis zart? Bo nie skumalem totalnie o co chodzi :shock:

ja tez nie wiem o co chodzi w tym żarcie :bezradny: nie kumam :roll:

 

[videoyoutube=BLTDRPg0azs][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to wcale nie są żarty. Martwię się o Kalebxa3.

 

Ludzie !!! TO NASZE CIAŁA! , nasze piękne ciała!!!!

Wszyscy mamy Boskie Ciała , sa ONE Świątynia Ducha Świętego! Tak mówi Biblia i w TO wierzę .

pustynia wyschła i nie ma co pić, nadzy faceci pędzą na wyschniętych wielbładach , a Oaza ( kobiety) jak nie było tak nie ma .
Spójrz na moją prawą rękę. Kocham tę rękę ;) , służy mi kochana we wszystkim co dobre.Jest dobra.

Tą oparzoną ,zbliznowatą ręką głaszczę swoje dziecko po głowie , podaję ją Tym , których witam i ktorym dobrze życzę , nabijam nią zioło do lufy,,, i robię Nia dobrze Żonie podczas milosnych igraszek

 

Kalebx3, jeżeli coś bierzesz, to przestań. Jeśli nic nie bierzesz, weź lit. Jeśli Wielki Matematyk tak Cię opętał, rzuć go. Nie idź tą drogą! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie zdjęć nie wyślą,katolicka moralność.Nie chcą wyjść za puszczalskie.

 

Mogę sie wtrącić? :D

 

Moim zdaniem i podkreślam, że nie wypowiadam się tu w imieniu ogółu kobiet tylko wyrażam swoje własne zdanie, ja nie potrzebuję obnażać się ani w internecie ani na plażach nudystów. Ogólnie nawet na co dzień ubieram się skromnie bez dekoltów i krótkich spódniczek dlatego iż nie uważam, odsłanianie przed obcymi ciała za nic sensownego i w ogóle potrzebnego. I piszę to gdyz chciałam powiedzieć, że w moim wypadku nie ma to nic wspólnego z katolicką moralnością gdyż do kościoła nie chodzę. Jest to po prostu mój osobisty pogląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×