Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

Może szatan mnie naprawdę opętał i dlatego nie mogę przekroczyć progu kościoła bez natrętnych myśli?

Poczytaj badania. Dziwnym trafem "opętania" najczęściej spotykają ludzi wierzących. A co z ateistami. Są już na tyle źli, że nikt nie chce ich duszy. Nie. Wyznanie nie ma nic wspólnego z tym, kto jest jakim człowiekiem.

Po prostu opętanie to tylko i wyłącznie ciężka choroba psychiczna. :angel:

Ktoś kiedyś powiedział "Rodzinie lepiej przyznać się do tego,że ktoś z jej członków jest opętany niż chory psychicznie." Choroba to napiętnowanie. A tego w tym kraju nikt nie chce.

 

Wg mnie natrętne myśli nt kościoła mogą być związane z jakimś ukrytym urazem do tej instytucji. ;) Lecz to tylko moje zdanie. Nie jestem specjalistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ten temat będzie zwykłą przepychanką.

Racjonalne argumenty nie trafią bo Niktita, jak widzę, jest przekonany co do prawdziwości zjawiska opętania.

jak choćby przypadek Anneliese Michel

Dziewczyna cierpiała na epilepsję, cierpiała również z powodu silnych zaburzeń psychicznych.

Wystarczy trafić na oddział psychiatryczny, tam też masz "opętanych".

Sama poznałam ludzi twierdzących, że mają w sobie obce siły.

Pamiętam chłopaka, który twierdził, że ma w sobie demona i trzeba go z niego wypędzić wtedy przychodziła dziewczyna, która twierdziła, że jest Maryją i modliła się nad nim. Dziwnym sposobem pomagały mu tylko zwalające z nóg dawki leków. Rozumiesz o czym mówię, nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, odpowiem Ci Twoimi słowami.

Ten film jest bezwartościowy. Przedstawia puste frazesy wszystkim nam znane.

 

W sumie bardzo Ci współczuję. Musisz mieć mnóstwo kompleksów niższości, bo ciągle po przez cynizm starasz się mnie "zgasić" i mi dogryźć. Odpiszę Ci twymi słowami

Flea, nie ugryź się w język przypadkiem bo się otrujesz własnym jadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj. :? Facet ma jakies paranoje..pamietam jego poprzednie posty np. ten

Dziś ta franca, która leczyła mnie psychiatrycznie znów mnie otruła i wymiotowałem dzisiaj.
Tak, jest w zmowie z "Nimi" i mnie truje! Chcą mnie wykończyć, ale się nie dam! Będę walczyć, albowiem "póki walczysz, jesteś zwycięzcą"!

 

-- 06 lut 2013, 20:04 --

 

Dodam, że nazywa się DOROTA STASZEWSKA i jest psychiatrą w Tarnowie. Polecam wszystkim, aby omijać tą psychopatkę! Ona jest w zmowie z "Nimi" i truje ludzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, przyznam, że tak dobrego "performance" dawno nie widziałam. Chłop ma dar! Gdyby żył w innych czasach to stałby na czele Inkwizycji.

 

 

A ty Flea zapewne na czele Abu Nidala.

 

Po prostu przestań. Potraktuję to jak kiepska i nieudana próba zażartowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, przyznam, że tak dobrego "performance" dawno nie widziałam. Chłop ma dar! Gdyby żył w innych czasach to stałby na czele Inkwizycji.

 

 

A ty Flea zapewne na czele Abu Nidala.

 

Po prostu przestań. Potraktuję to jak kiepska i nieudana próba zażartowania.

 

 

A co, nie miło, jak ktoś wkłada Cię do woreczka terrorystów? Może teraz twoja mózgownica zacznie pracować i pomyślisz jak ja się poczułem, gdy stwierdziłaś, że stałbym na czele inkwizycji? Słowa potrafią ranić. Jednak są ludzie niereformowalni i zapewne moje słowa nic nie zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że stanowcza WIĘKSZOŚĆ osób w tym temacie pozjadała wszystkie rozumy...

 

Teoria o Tym że Bóg istnieje, jest tak samo nielogiczna jak teoria "Wielkiego boom", ba, ta druga nawet bardziej, bo nic nie dzieje się "z niczego", zawsze jest coś, co musi to coś stworzyć, a "boom" nie jest przyczyną, tylko wynikiem w przeciwieństwie do Stwórcy. Ale nie mi to oceniać i niemam zamiaru nikogo przekrzykiwać czy wyszydzać jego zdanie. Setki lat temu ludzie żyli na płaskiej planecie niewiedząc nawet o istnieniu innych, i z pewnością każdy z Was, wyśmiałby wtedy teorię o tym, że stąpamy po kuli.

 

Oczywiście, nawet to, że kościół z niewyjaśnionych przyczyn stał się dla Ciebie czymś odpychającym, niemusi odrazu oznaczać opętania, ale niemożna wiecznie polegać tylko na tym co wiemy DZIŚ. Nikt nie wie co będzie po śmierci, ale czasem wygląda na to że są ludzie któzy najwidoczniej umierali już miliard razy skoro z taką pewnością mówią o tych grząskich tematach.

 

Media wepchnęły wam obraz kościoła jako wielkiego banku, a księdza jako pedofila czy fanatyka(np. Natanek), gratuluje samodzielnego myślenia :105:

 

Niewypowiem się już o tym jak potraficie pomagać. W tym wypadku "kult psychologów" chyba faktycznie na tym forum nabiera sensu. Lepiej napisać; "Przejdź się do psychologa" i zostawić wątek niż upadlać kogoś milionami bezwartościowych postów nie na temat.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×