Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam cierpliwość, so:

 

Moderatorzy nie są osobami "chorymi psychicznie", co najwyżej "zaburzonymi psychicznie"- pojęcie "choroby psychicznej" jest terminem historycznym. Kiedyś odnosiło do zaburzeń psychotycznych (np. schizofrenia paranoidalna) i upośledzeń umysłowych- nie stosuje się go we współczesnej nomenklaturze psychiatrycznej ani w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10.

 

Występuje jedynie w polskim prawie- kodeksie karnym, cywilnym i rodzinno-opiekuńczym i odnosi się do zab. psychotycznych, upośledzenia umysłowego i zaburzeń zachowania. "Zboczenie"- kolejny termin niestosowany współcześnie o wydźwięku pejoratywnym- odnoszący się do zaburzeń preferencji seksualnych- nie ma nic wspólnego z kontekstem w jakim został użyty.

 

Był już na tym forum reformator, który chciał, aby osoby zaburzone psychicznie nie mogły piastować funkcji moderatora na forum. Jednocześnie sam zgłosił swoją kandydaturę, a leczył się na... schizofrenię paranoidalną.

 

Poza tym założyciel forum i head admin też jest osobą "zaburzoną psychicznie" i swojego czasu był (jest?) na prochach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zbulwersowany reakcją administratorki na moje zgłoszenie że osoba napisała treść obraźliwą

na temat ludzkiego ciała

czy na tym forum są jakieś równe prawa?

mam dosyć tego że "bez wulgaryzmów" można obrażać bezkarnie mężczyzn

gdyby posty takie były o kobietach natychmiast spotkałyby się z reakcją nawet innych użytkowników

 

zatoka-erotomanow-t44776-28.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestan rozdmuchiwac moja wypowiedź do rozmiarow afery watergate, jedynie dlatego, ze masz ewidentnie problem.

straszysz mnie administracja od X wiadomości,na ktore w ogole nie odpowiadałam - do czasu. i tak jak moglam przymknac oko i przeprosic, jedynie po to, zebys poczul sie lepiej, tak na to co robisz teraz przymykac oczu nie bede. nie masz chyba pięciu lat. wszyscy widza dzieki linkowi,ktory udostepniles, ze twoja agresja wobec mnie jest spowodowana zupelnie czym innym, niz postem, ktory ciagle wytykasz.

podpinam sie pod post administracji, moze on, napisany na forum publicznie otworzy Ci oczy. nie pisz do mnie, bo sobie tego nie życzę.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestan rozdmuchiwac moja wypowiedź do rozmiarow afery watergate, jedynie dlatego, ze masz ewidentnie problem.

straszysz mnie administracja od X wiadomości,na ktore w ogole nie odpowiadałam - do czasu. i tak jak moglam przymknac oko i przeprosic, jedynie po to, zebys poczul sie lepiej, tak na to co robisz teraz przymykac oczu nie bede. nie masz chyba pięciu lat. wszyscy widza dzieki linkowi,ktory udostepniles, ze twoja agresja wobec mnie jest spowodowana zupelnie czym innym, niz postem, ktory ciagle wytykasz.

podpinam sie pod post administracji, moze on, napisany na forum publicznie otworzy Ci oczy. nie pisz do mnie, bo sobie tego nie życzę.

EOT

ciekawe jaki ten komplement?

często piszę takie bez większego zastanowienia komuś gratuluję fotki

jeśli tak uważasz świadczy to tylko o tym jak lubisz teorie spiskowe

a jak masz do tego stopnia androfobię to się idź lecz a nie obrażaj ludzi

ps to nie agresja a wyrażanie uczuć i myśli i reakcja na takie obraźliwe teksty

nie napiszę na co mi twoje przeprosiny bo bym przekroczył regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca moderatorów jest ok, co prawda czasem trafiam na spamerów, ale równie szybko posty są usuwane, a też nie jest możliwe, by moderatorzy siedzieli na forum 24h/ dobę. Także 6 z plusem :D PS. No trochę z Moniką lubię się pokłócić, ale i tak jest ok, pod względem pracy to jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×