Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

psyche., Kalebx3 nie wkleił tego zdjęcia by zostać dobrze ocenionym, tylko przeciwnie, w ramach przełamania lęku przed oceną innych. Jakieś tuningi fotek pod czyjeś gusta, kompletnie mijają się z ideą tego tematu.

 

-- 25 sie 2013, 16:32 --

 

psyche.,

 

ja go nie zgłaszałem jeśli o to Ci chodzi...

 

koncepcją wątku jest przełamanie skrępowania własnymi niedociągnięciami cielesnymi i nagością wobec osądzającej, negatywnej oceny innych, przynajmniej z tego co Kalebx pisał, tak wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, najlepiej jakbyś wrzuciła zdjęcie od tyłu, rozgarniając swoje długie włosy dłońmi na wysokości szyi, oczywiście odziana tylko we włosy. Piszę Ci to jak Ślązak (z pochodzenia) Ślązaczce. :P
lol Ja tez ze Sląska, to moze Ty jako Ślązak wrzucisz swoja slit focie ? z włosami rozgarnietymi na klacie na ten przykład :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., Kalebx3 nie wkleił tego zdjęcia by zostać dobrze ocenionym, tylko przeciwnie, w ramach przełamania lęku przed oceną innych. Jakieś tuningi fotek pod czyjeś gusta, kompletnie mijają się z ideą tego tematu.

 

DOKŁADNIE , jak napisałeś.

 

-- 25 sie 2013, 18:16 --

 

Kalebx3, masz bardzo zgrabne ciało.

jak sie domyślasz to zasługa ,,,psychotropów :lol: ( bo jakby inaczej napisac na Forum o Tej Tematyce) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, nie, nigdy nie miałem nk, facebooka, bo to wiązało się ze zdjęciami, niestety, ale mam hopla na tym punkcie. Jedne zdjęcie w wersji cyfrowej jakie mam to to, które tu kiedyś wrzucałem - http://img178.imageshack.us/img178/8/fotshj7.jpg
Dokładnie Cie rozumiem, ja tez nie uzywan nk i Fb, jakos pomysł, że ktos ma ogladać moja osobę w różnych okolicznościach mnie wgl nie pociąga... sama o wiele bardziej lubię z kimś pisac, niz na niego patrzeć.

Focia słoooodka, ale faktycznie nie nadaje sie do Zatoki Nudystów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 nie wkleił tego zdjęcia by zostać dobrze ocenionym, tylko przeciwnie, w ramach przełamania lęku przed oceną innych. Jakieś tuningi fotek pod czyjeś gusta, kompletnie mijają się z ideą tego tematu
.

Ja uwazam, ze wkleil je w celu uslyszenia komplementow od kobiet, no i w celu pochwalenia sie swoim wygladem. Lekow pokazywania sie nago chyba raczej nie ma skoro ma zone i prowadzi z Nia zycie seksualne. Po za tym nie wiem z czego innego jak nie z kompleksow moga wynikac leki przed rozebraniem sie nawet przed obcymi. Kalebx3 nie ma moim zdaniem zadnych lekow ani kompleksow, dlatego bez problemu wrzucil te fotki. Osoba zakompleksiona za Chiny Ludowe nie wrzucila by takich zdjec.

 

Kalebx3 wiem ze nie jestem w Twojej skorze, no ale takie mam odczucia.

 

A wrzucanie fotek z golymi jadrami i tylkiem faktycznie jakos nie pasuje mi do tego forum, rozmowa o tym to jednak cos innego i nie widze w tym problemu. Wiem ze nie musze tu wchodzic, ale mysle po prostu ze na forum psychologicznym dodawanie zdjec erotycznych to jakos slabo sie komponuje z panujacym tu klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×