Skocz do zawartości
Nerwica.com

DOKSEPINA (Doxepin Teva)


Gość

Czy doksepina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy doksepina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      19
    • Nie
      14
    • Zaszkodziła
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

No coz, sa sytuacje w ktorych nie ma za bardzo pola do manewru ale nie o tym mowa. Zalozmy w ramach symulacji, ze zaaplikowalem sobie 400mg Doxepinu, zeby bylo smieszniej wysypalem proszek z ampulek i rozpuscilem w polowie szklanki wody. No i ... (co teraz sie bedzie dzialo?).

 

400mg to prawie tyle co 4 listki doxepinu. Chchailbym wiedziec jak to dziala przy tak piorunujacych dawkach - tyle. Mozecie smialo odpowiadac nic glupiego nie planuje :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ UWIERZ MI ŻE NIE KAŻDEGO ŚMIESZY TAKA SYMULACJA, ALE DLA KONKTETU JA BIORĘ 150MG DOXEPINU DOBOWO PRZY MOJEJ NERWICY.

NIE WIEM JAK INNYCH ALE TA TWOJA SYMULACJA MNIE TROCHE MARTWI. JESTEM UCZULONY NA TEGO TYPU WYPOWIEDZI. MAM NADZIEJĘ ŻE TO JEST NAPRAWDĘ TYLKO TEORETYCZNE PYTANIE. POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Oczywiscie przepraszam, za takie pytanie. Nigdy w zyciu nie bralem takich lekow i brac nie zamierzam. Bliska mi osoba je zazywa, zwlaszcza ten Doxepin, balem sie, ze przedawkuje dlatego wymyslilem ekstremalna sytuacje. Jak wszyscy wiemy kluczowa role odgrywa tu czas, od momentu gdy zorientowalbym sie, ze zniknelo za duzo kapsulek do chwili wezwania pomocy moglby uplynac nawet pare godzin. Czlowiek zawsze dziala spokojniej gdy wie, ze nie ma do czynienia z sytuacja natychmiastowa i ze tempo rozwoju wydarzen nie jest tak dynamiczne. Z tego co sie zdazylem zorientowac jest to lek slaby i trzeba sie niezle postarac aby naprawde zaszkodzil z zagrozeniem zycia.

 

jedyne co bym jeszcze chcial wiedziec to jak duzo czasu organizm potrzebuje aby calkowicie wydalic Doxepin (przy dawce 100mg) ?

 

pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wera ja przyjmowałem przez 2 miesiące Doxepine w dawce 4x25mg i jakiejś szczególnej reakcji nie zauważyłem ale taki już mój urok, że leki jakoś nie chcą na mnie działać..Tu nie ma żadnej reguły jak będzie to działać bo na mnie taka dawka nie działała a znałem osoby, które po jednej tabletce 25mg były tak "naćpane" że ledwo mogły utrzymać pozycję siedzącą. A jeśli chodzi o tycie również jest różnie ale od samych leków zazwyczaj się nie tyje tylko problem w panowaniu nad łaknieniem ale napewno dasz sobie radę, jest wiele leków po których jest większe prawdopodobieństwo utycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ilu tygodniach zaczyna działać doxepin, pozdr

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:00 pm ]

czy ktoś po doxepin ma lub miał szumy uszne?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:57 pm ]

czy to możliwe trzy tygodnie zażywałam doxepin i żadnych skutków ubocznych, teraz zaczyna się czwarty tydzień a ja czuje się gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie wczoraj dostałem doxepin 10mg na noc, zasnąłem i nie wiem co się ze mną w nocy działo, dzis rano ledwo wstałem z łóżka, mam tez odstawiać luxetę w ciągu 4 dni brać ćwiartkę i przestać ponoć SSRI na mnie nie działa dobrze, do pracy dojechałem samochodem , 15 minut jazdy a ja walczyłem ze sobą by nie zamknąć oczu, jest 10 rano a ja nadal nieprzytomny , normalnie miałem po luxecie puls 57-60 a teraz 72-78, czuje się jakoś dziwnie otępiały, ten stan mnie niepokoi ale jakos jeszcze siedzę, za pięć dni mam brać 20mg na noc i skoro po 10mg ledwo chdzę to co będzie po 20mg, sam nie wiem już co robić, mam dość już tej mojej nerwicy, to juz 8 lek w ciągu 3 lat. Czy ten stan uśpienia mija? czy trwac będzie długo? Ile czasu trzeba sie oswajać z lekiem?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:58 pm ]

no i po kontakcie z panią doktor wracam do połowy luxety, zmiana na doxepin i złe samopoczucie związne jest najprawdopodobniej ze mna tzn z lękiem przed zmainami i lekami, źle podswiadomie reaguje na takie akcje, więc wracamy do 1/2 Luxety i walczę dalej. Pech nie ma dla mnie lekarstwa, organizm broni sie jak przed trucizną. :cry:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:00 pm ]

no i po kontakcie z panią doktor wracam do połowy luxety, zmiana na doxepin i złe samopoczucie związne jest najprawdopodobniej ze mna tzn z lękiem przed zmainami i lekami, źle podswiadomie reaguje na takie akcje, więc wracamy do 1/2 Luxety i walczę dalej. Pech nie ma dla mnie lekarstwa, organizm broni sie jak przed trucizną. :cry:

po południu puls juz 90 bóle w klacie porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to możliwe trzy tygodnie zażywałam doxepin i żadnych skutków ubocznych, teraz zaczyna się czwarty tydzień a ja czuje się gorzej

 

Myślę że mozliwe że nie masz żadnych skutków ubocznych i z tego powinnas sie cieszyć,a co dokładnie masz na myśli że czujesz sie gorzej???

Ja jestem na doxepinie(4 x 25mg/dobę) od ok 1,5 tygodnia i czuję sie znacznie lepiej,ale biore do tego Fluanxol(3x0,5mg)i Neurotop retard(2x300mg),a czy Ty bierzesz jakies dodatkowe leki do Doxepinu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, po 70 mg/dobę (doxepiny) jest strasznie :/ -przynajmniej w moim przypadku. Głowa opada w dół ,spać się chce (całe szczęście ze miałem taką dawkę zaledwie kilka dni) .Lekarz mi zalecił 10/20 mg dobę, po takiej dawce jest wszytko ok ,ale jak się gorzej poczuje to wezmę więcej :twisted: max 40-50mg /dzień :( -przynajmniej lepiej zasypiam. + fluanxol 1mg/dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niespecjalnie się ma. Niby nic się szczególnego nie dzieje, ale mi np. potwornie kręciło się w głowie, nie w taki sposób jak po alko tylko tak że momentalnie traciłam równowagę - jak przy omdleniach. Czyli w zasadzie jesli jesteś wśród dobrych znajomych którzy wiedzą co się może stać to od biedy możesz zaryzykować. Dodam, że to trwało tylko chwilę, nie kończyło się jakąś utratą przytomności czy coś. Na pewno nie pojawiały się żadne halucynacje, koszmary, nie pogarszało się wyraźnie itp. tzn., dotyczy to alko w ilości 2-3 piwka, za większe ilości nie odpowiadam ;)

 

Ale ogólnie do przyjemnych wrażeń to nie należało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nim: nic sie nie sniło - przykładałam głowe do poduszki i zapadałam w ciemność - rano byłam zmęczona jakbym nie zmrużyła oka

wjechałam w drzewo samochodem i nie przejęłam sie tym zbytnio - totalna olewa.

Z tego okr.w życiu niewiele pamiętam snułam się jak upiór i nic mnie nie obchodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy (czyli od rozpoczęcia minieło około 9 miesięcy) mój stan ulega stopniowemu pogorszeniu.Miałem juz jedną zmianę leków w ''trakcie'' lecz po ich użyciu nie było za ''wesoło'' ,także wróciłem do doxepiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA doxepinę przyjmowałam razem z asentrą i było cuuudownie. Zaszłam w ciążę i od razu musiałam odstawić leki, tuż po porodzie wróciłamdo samej Doxepiny,ale to nie było to. Teraz mam zmienione leki na Anafranil, ale po nim czuję się tragicznie,więc pewnie wrócę do Doxepiny i jednocześnie Asentry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doxepin brałam miesiąc i myślę sobie, że w równym stopniu pomogłaby mi witamina c, a może nawet bardziej. Zero spania, zero objawów ubocznych, zero poprawy. Totalna porażka. Znam jednak osobę, która wyszła dzięki niemu z depresji o łagodnym nasileniu i po przyjęciu pierwszej tabletki przespała dwa dni.

Tak więc jak zwykle wniosek jest jeden: dla każdego co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie odnosnie odstawienia leków do lekarza moge sie wybrac dopiero w srode a jestem obecnie w bardzo kiepskim stanie :cry: Brałam doxepin przez ok 2 mies zaczynajac od jednej kaps pozniej trzy na wieczór to minimalna dawka , lekarz mi tak przeisal bo zle reaguje a leki . niestety po tym leku byłam senna i trzeba go stosowac 3 razy dziennie wiec poprosialm lekarza zeby przepisal mi cos innego co sie bierze raz dziennie , przepisal citabax brałam przez 3 dni ktore były istnym koszmarem chciało mi sie wymiotowac , bolał mnie kark , miałam bole głowy i nie chciało mi sie jesc . Mam pytanie czy moge odstawic te leki w cholere bo dalej tak nie pociagne ? czy nie bede miała efektow odstawiennycvh po tym doxepinie ???? prosze o odpowiedz !!!

 

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×