Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam cellulit na tyłku...

 

tymbardziej pokaż to co nie pasuje do tej modelowej anorektycznej wizji dzisiejszego kanonu zjebanego piękna na wybiegu . Kur =wa ludzie nie wstydżcie się siebie . My Tu walczymy z Nerwicą co sie przejawia we wstydzie samych siebie i swych Ciał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochasz prawą rękę, a prawa ręka kocha Ciebie...

Tą oparzoną ,zbliznowatą ręką głaszczę swoje dziecko po głowie , podaję ją Tym , których witam i ktorym dobrze życzę , nabijam nią zioło do lufy,,, i robię Nia dobrze Żonie podczas milosnych igraszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cellulit na tyłku...

 

tymbardziej pokaż to co nie pasuje do tej modelowej anorektycznej wizji dzisiejszego kanonu zjebanego piękna na wybiegu . Kur =wa ludzie nie wstydżcie się siebie . My Tu walczymy z Nerwicą co sie przejawia we wstydzie samych siebie i swych Ciał .

 

Spoko, ja się nie wstydzę swojego tyłka, tak tylko żartuję - jest całkiem spoko, facetom się podoba. Ale nie chce mi się jednak fotki wstawiać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękne słowa ciało to siła dla duszy

 

Tilk Talk a jak dbamy o nie , szczegóolnie my dwaj . Suple itd , wszytkie nowości dlatego ciałka,żeby dobrze wyglądać i sie czuć w sobie

 

-- 25 sie 2013, 14:43 --

 

Nie przesadzajcie chopaki , zajebiscie zgrabny gosciu ,pewnie Wam żal d..pe ściska że ma fajne cialko

Dzięki Kasiu .

Twoje też chciałbym nagie zobaczyć, ale bez jakis seksualnych popierdoleń.

Idziemy na palże nudystów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ja na plaże nuddystow w tym roku się nie wybieram

Szkoda ,,, Ty też nie miała bys się czego wstydzić ,,,ale nerwica i zachamowania,zwykły ludzki wstyd ,,, demony , które nas więzią , a którym tylko My dajemy Moc .

Spoko , rozumiem Kasiu ,,,może kiedyś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×