Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zatoka Erotomanów


kupmitrumne

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, Oooooo, to czekam, a miałam pójść spać :mrgreen:

 

dobra :P myślałem, że taka głupawka dopadnie mnie na większych dawkach, ale może zrobiłem combo z wodą z kiszonych ogórków i suplementów na stawy :P

wstawiam i uciekam biegać żeby nawet nie widzieć :mrgreen:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/36baa6fe991ccf64.html

 

powiem tylko : woooooow :o:105:

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać foty tyłków ! chętnie pooglądam :) chociaż lepsze zdjęcia cycków

o jakie Ci chodzi tyłki męskie damskie , czy co ,a cycki jakie męskie , damskie czy co .

I po co Ci to , do oglądania , czy jak , brendzlowania się ?

Rozjaśnij .

Mogę Ci wysłać swoją goła dupę ,ale jaki w tym CEL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziw albo obrzydzenie. Plus ciekawość. Tak dla jasności to nie jestem ciekaw wyglądu Twojego tyłka

 

______

Roten , ale może jakieś napalone babki z Forum chętnie by pooglądaly męski goły tyłek( chyba mój psychiatra nie pozna ,że to ja ).

Wczoraj oglądałem film o nudystach w Anglii . Po raz pierwszy w życiu (wczoraj ) coś domnie dotarło , cos zrozumiałem . Nie mozna się wstydzić swojego ciała choćby było grubę i pomarszczone.

Nudyści spotykali się normalnie na imprezach nago , w domu razem ,i JEDNO CO NAJWAZNIEJSZE :BEZ KONTEKSTU SEKSUALNEGO>

Wczoraj zrozumiałem ,że wiele moich fobii z dzieciństwa ma swoje żródło w unikaniu odkrycia swej nagości .

Zawsze szczelnie zakryty , ciało , psychika i dusza ,,,żeby nikt nie zobaczył ,,,a teraz nadarza sie okazja ,żeby pokazać swój tyłek( nieopalony),,,Bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było by pooglądać kobiece tyłki , są extra ,,,bez kontekstu seksualnego .

mam normalnie ochotę pujśc na plaże nudystów , a zwaszw byłem ( do wczoraj) zaciekłym wrogiem tego ala zboczęństwa

 

-- 24 sie 2013, 18:40 --

 

a jak to się robi technicznie , mam zdjęcie powiedzmy w komputerze , a dalej co.

 

-- 24 sie 2013, 18:44 --

 

Kalebx3, Jeśli wszystko co napisałeś jest bez jakiegokolwiek podtekstu,

Monika , ja i podteksty , konteksty , co Ty , nie stać mnie na jakieś podchody smrody anody

Co na sercu , to już na ustaach , a z tym schorzeniem co mam to nie ma czasssu na analizowanie i takie tamtego .

Nie chcem pokazywać tu swojej twarzy , bo mnie kilku psychiatrów , mama , Tata i babcia manierzą ( i będzie draka) , ale tyłek i pisiora moge mnawet pokazac , bo co w tym zdrożnego. Nie dla seksualnych pierniczęń , tylko dlatego ,że to moje ukochane Ciało , które mi słuzy , a jak ktoś ma zachamowania , to niech nie wchodzi na tę stronę.I Tyle w temacie.

 

-- 24 sie 2013, 18:52 --

 

Wczoraj Nudyści mówili ,że to nie cialo jest podniecająco seksualne , ale ubior ciała , rajstopy , koronki jakie , zmyślne biustonosze itd .Samo , nagie cialo jest piękne ( prawie jak przed upadkie pierwszych rodziców ).

, nie trzeba od razu patrzećna to z perspektywy pożądliwości , lecz jako na dzielo sztuki Najwyższego, Koronę Stworzenia!

 

-- 24 sie 2013, 18:55 --

 

Tyle napisałem , w wszyscy sie WYSTRASZYLI, wątek ma juz 9 stron , a jeszcze oprócz jednego faceta w gaciach nie widzialem żadnej pupy , piersi , nawet kolana , czy pięknej odkrytej szyi (nawet męskiej) .

Same Fobiki Tutaj , zresztą nie dziei mnie to wcale .

Zakrywajcie się wszyscy , bo was zobaczą i wtedy dopiero będzie ,,,marrrrmooooladaaaaa :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ciekawe spostrzeżenie z tą nagością i toksycznym do niej podejściem.

 

podobne przemyślenia miałem czytając Księgę Rodzaju:

 

1. Pierwotny stan szczęścia:

 

"Chociaż mężczyzna i jego żona byli nadzy, nie odczuwali wobec siebie wstydu".

 

2. Upadek pierwszych ludzi:

 

"Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia, że jest ono rozkoszą dla oczu i że owoce tego drzewa nadają się do zdobycia wiedzy. Zerwała zatem z niego owoc, skosztowała i dała swemu mężowi, który był z nią: a on zjadł. A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski".

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje "wiadomośc ma za malo znaków"

 

-- 24 sie 2013, 19:16 --

 

[attachment=0]P9150217.JPG[/attachment]

 

-- 24 sie 2013, 19:17 --

 

a już wiem ,,,pięknie .

Wiem jak to się robi , wyslałem swojego kota , on tęż jest nagi , mój piękny Filus , zginał , albo mi go ktos zajebał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było by pooglądać kobiece tyłki , są extra ,,,bez kontekstu seksualnego .

mam normalnie ochotę pujśc na plaże nudystów , a zwaszw byłem ( do wczoraj) zaciekłym wrogiem tego ala zboczęństwa

Może ktoś wstawi :D , miejmy taką nadzieję :D

a jak to się robi technicznie , mam zdjęcie powiedzmy w komputerze , a dalej co

Widzę, że szybko uczysz się :D

Monika , ja i podteksty , konteksty , co Ty , nie stać mnie na jakieś podchody smrody anody

Co na sercu , to już na ustaach , a z tym schorzeniem co mam to nie ma czasssu na analizowanie i takie tamtego .

Nie chcem pokazywać tu swojej twarzy , bo mnie kilku psychiatrów , mama , Tata i babcia manierzą ( i będzie draka) , ale tyłek i pisiora moge mnawet pokazac , bo co w tym zdrożnego. Nie dla seksualnych pierniczęń , tylko dlatego ,że to moje ukochane Ciało , które mi słuzy , a jak ktoś ma zachamowania , to niech nie wchodzi na tę stronę.I Tyle w temacie.

To się cieszę :D , że jesteś prawdomówny.

Ja czasem wolę przemilczeć, chociaż też jestem szczera.

Wczoraj Nudyści mówili ,że to nie cialo jest podniecająco seksualne , ale ubior ciała , rajstopy , koronki jakie , zmyślne biustonosze itd .Samo , nagie cialo jest piękne ( prawie jak przed upadkie pierwszych rodziców ).

, nie trzeba od razu patrzećna to z perspektywy pożądliwości , lecz jako na dzielo sztuki Najwyższego, Koronę Stworzenia!

Ja też uważam, że ładna bielizna może ozdobić nagość, gołe .... to wszystko odkryte i widoczne, a przyodziane...nadaje nutkę tajemniczości :mrgreen:

Tyle napisałem , w wszyscy sie WYSTRASZYLI, wątek ma juz 9 stron , a jeszcze oprócz jednego faceta w gaciach nie widzialem żadnej pupy , piersi , nawet kolana , czy pięknej odkrytej szyi (nawet męskiej) .

Same Fobiki Tutaj , zresztą nie dziei mnie to wcale .

Zakrywajcie się wszyscy , bo was zobaczą i wtedy dopiero będzie ,,,marrrrmooooladaaaaa :lol:

Dziś sobota, pewnie wszyscy chałupę sprzątają. Poczekaj chwilkę. Zobaczysz jaki tu wysyp zdjęć będzie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

Zazdroszczę nudystów ich pewności siebie, nie wstydzenia się własnego ciała jakie by ono nie było, ale jednocześnie się im dziwię. Skoro potrafią paradować na golasa całe dnie i oglądać się takimi przez cały czas, to czy potem w ogóle podnieca ich nagie ciało swojego partnera. Po za tym facetom nudystom dziwię się jeszcze bardziej, jak nie dostają wzwodu widząc jaką bardzo atrakcyjną dla nich kobietę zupełnie nagą. Jak oni to robią, to nie mam bladego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×