Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam ochotę coś komuś zrobić.


Gość Auman

Rekomendowane odpowiedzi

to im by się przydało leczenie, a przynajmniej porządna terapia :(

Czasami jak tak spojrzę na prace które mi zlecają, to rzeczywiście mam wrażenie że to im przydało by się leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcą przyjąć do wiadomości, że mają chorego syna, i to się może kiedyś obrócić przeciwko nim, a podejrzewam, że swoja postawą bardzo wpłynęli na Twój obecny stan zdrowia. może im to ktoś kiedyś brutalnie uświadomi.

Ja wolę żeby się w ogóle nie dowiadywali o mojej chorobie, bo by mnie wywalili z domu. Szczerze powiedziawszy to już wolałbym coś odwalić i iść do kryminału, niż żeby się dowiedzieli. Dziwi mnie tylko, że jak mój "brat" dostał skierowanie do szpitala, to bez problemu go puścili, a mnie nie chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałam na myśli, że dowiedzą się po latach, jak przyjdzie czas na refleksję nad swoim życiem, może sam im wygarniesz za 10-20 lat :) w końcu nie są bez winy

No tak, może za jakiś czas się na to zdobędę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, czy Ty sam o tym zdecydowałeś? Nie śledziłam wszystkich Twoich postów, ale trafiłam na ten, w którym informowałeś, że udajesz się do szpitala.

 

-- 30 sie 2013, 18:50 --

 

hania33, jeśli chcesz użyć czyjegoś nicka, kliknij na niego nad avatarem..będzie Ci łatwiej, mnie też ktoś kiedyś poinformował o tym /Wiola :D /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie bardzo rzadko mam myśli sadystyczne. Szczególnie w weekendy, kiedy hałasy młodych ludzi były zbyt głośne, wyobrażałem sobie, iż jestem niemieckim żołnierzem w trakcie desantu na Normandię. Coś w stylu Szeregowca Ryana i to pierwsza faza, gdzie prawie wszyscy ginęli od ognia karabinu maszynowego. Na szczęście od dłuższego czasu myśli takowych nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wszystkie dolegliwości wkrótce mnie opuszczą.

 

-- 05 wrz 2013, 17:54 --

 

Chyba mi się polepsza, bo już nie mam ochoty żeby coś komuś zrobić.

 

-- 08 kwi 2014, 19:05 --

 

Achtung Achtung, problem powrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×