Skocz do zawartości
Nerwica.com

rozmowy z nieletnimi


bardzoznerwicowany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam takie pytanie, czasami widze na roznych forach posty roznych (czesto mlodych) osob na temat ich problemow zyciowych zwiazanych ze sfera seksualna. Czesto np. 14-letnie dziewczynki czy chlopcy pisza, ze sie za duzo masturbuja i sobie z tym nie radza lub np. maja problemy z okresleniem swojej orientacji itp.

 

Mam w zwiazku z tym pytanie czy nawiazywanie znajomosci internetowych i pocieszanie przez maile czy komunikatory takich osob jest bezpieczne czy mozna byc potem posadzonym przez policje o dzialania niezgodne z prawem.

 

Chodzi mi o to, ze jak widze np taki post http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=9659 i napisze na PM do jego autora swoje jakies przemyslenia czy rady dotyczace problemu, a potem okaze sie, ze autor jest osoba niepelnoletnia czy ponizej 15 roku zycia to czy mozna miec z tego tytulu jakies klopoty?

 

Pozdro

znerwicowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe pytanie ciekawy temat

szzcerze mowiac nie wiem

ale czy ktos by sie o tym dowiedzial w ogole? rodzice ktorzy by przeczytali i oczywicie odrzucili mozliwosc ze to ich dziecko samo takie tematy zaczyna i obwinili nie wiadomo o co.. coz oni moga? najcesciej malo znaja sie na komputerze.. zglosza na policjhe? maloprawdopodobne po prostu zakaza rozmow dziecku na tym forum albo w ogole w necie

a nawet jak zglosza.. ja watpie w nasza policje;/

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:13 am ]

pyt: ja ja widze ten temat w tym dziale tzn ze on zostal juz tutaj przeniesiony tak? i moge tu odpowiadac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×