Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doby wam :smile:

 

Nie pamiętam kiedy 8 godzin spałam bez przerwy, jednak niestety to nie zasługa dobrej atmosfery sprzyjającej udanemu wypoczynkowi, no i

mam dylemat czy się jeszcze kłaść i gnić w łożu czy zabrać się za sobotnie porządki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, heh fanką to mało powiedziane, przeczytałam wszystkie książki 2 razy, mam 2 tatuaże dotyczące GOT - jeden taki jaki jest mój awatar a drugi to herb rodu starków, koszulki i inne gadżety też mam :D Doszło to już do takiego punktu, że mój Szymon wprowadził zakaz rozmawiania o GOT w naszym mieszkaniu bo iał już powyżej kokardy słuchania kto kogo zabił i jakie są moje teorie na temat azora ahai, 2 pozostałych głów smoka i pochodzenia Jona Snowa :mrgreen:jump.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, Ja akurat Pottera nie czytałam bo jak powychodziły pierwsze książki to byłam jeszcze niepełnoletnia i mi rodzice zabronili a później to jakoś tak wyszło, ze do nich nie wróciłam. Ale zawsze można, w końcu warto byłoby mieć w "przeczytanym dobytku" Harrego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, popadnij w schizofrenię, będziesz miał "misję" i nie będziesz się nudził. :mrgreen:

Lepsza rada jednak to drzewko decyzyjne. Jeśli nuda nie jest problemem to okej. Jeśli jest to zrób coś z tym. To takie oczywiste. Będziesz miał prawo narzekać jak ci nie wyjdzie, ale teraz nie widzę innej opcji jak szukać zajęcia.

Nie wiem, czy jest takie zajęcie, które by zmniejszyło mój poziom znudzenia do zera.

Ale gdy coś robię, to często nudzę się w trochę większym stopniu, niż gdy nic nie robię, to chyba przez lenistwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprałam, posprzątałam, zrobiłam obiad, byłam na zakupach :D Jeszcze zostało mi prasowanie :D:yeah:

A co Wy porabiacie?

Ja przeszedłem się po wsi i poodbierałem długi żeby mieć pieniądze na jutrzejszą wizytę u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, o dzięki że mi przypomniałaś. Pranie miałem zrobić. :P

Oooo widzisz...do czegoś się przydałam ;)

 

*Monika*, :lol: Odpoczywaj ;) Jeszcze w razie czego masz jutrzejszy dzień na sprzątanie :D

Jutro aneks do projektu organizacyjnego robię :? więc wyjętych kilka godzin z życia ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×