Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

jest z 15 wersji tego filmu :D i wlasnie dlatego ja korzystam z fw dosc czesto :D

filmy wojenne to nie moja bajka.

 

ale co do sugestii, to ja nawet nie mam zadnych znajomych pododawanych, zeby mi zadne bzdury nie wyskakiwaly :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest z 15 wersji tego filmu :D

"Stalingradu"? Mi chodzi o konkretny film, z 1993 roku. Mam już zassaną wersję "nieocenzurowaną", tylko ten szwabski język, arrrrrrghh... :evil: Z jednej strony nie znoszę, z drugiej jakbym ściągnął wersję z angielskim dubbingiem to bym miał wrażenie że nie oglądam "oryginału". Eh dylematy wariata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty mowisz. wlasnie nienawisc do dubbingu i lektora jest zdrowa i uzasadniona.

jak czasem ogladam film w tv i rozgrywa sie jakas akcja, krew sie leje i w ogole smutna muzyka wchodzi i slysze ddretwe i pozbaiowne emocji

"nie umieraj. nie. nie. " to w sumie moja reakcja do tego co widze na ekranie jest nieadekwatna :D szkoda ze nie moge ci zaprezentowac mojej interpretacji, pewnie bys sie usmial

szwabski jest slaby, noo. ale mysle, ze duzo zalezy od filmu./

ja lubie szwedzki i dlatego namietnie ogladam szwedzkie filmy. i skandynawskie w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, no właśnie dlatego mam na niego "chętkę", widziałem urywki na YT, poczytałem trochę o filmie w necie, wiem że można spodziewać się "mocnego" filmu, dość realistycznego, coś jak intro do "Szergowca Ryana" rozciągnięte na dwie godziny ;)

 

co ty mowisz. wlasnie nienawisc do dubbingu i lektora jest zdrowa i uzasadniona.

jak czasem ogladam film w tv i rozgrywa sie jakas akcja, krew sie leje i w ogole smutna muzyka wchodzi i slysze ddretwe i pozbaiowne emocji

"nie umieraj. nie. nie. " to w sumie moja reakcja do tego co widze na ekranie jest nieadekwatna :D szkoda ze nie moge ci zaprezentowac mojej interpretacji, pewnie bys sie usmial

szwabski jest slaby, noo. ale mysle, ze duzo zalezy od filmu./

ja lubie szwedzki i dlatego namietnie ogladam szwedzkie filmy. i skandynawskie w ogole.

Noo, dokładnie. Nie potrafię zdzierżyć filmu z lektorem albo z dubbingiem, fuj. To boli przy filmach niemieckich bo mam uraz do naszych odwiecznych wrogów, trochę też boli jak oglądam czasem jakieś anime - kobiece postacie w języku japońskim mają dość, hmmm, nietypowe brzmienie :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawicie ,dlatego dzisiaj obejrzę sobie Star Treka w czeskiej wersji językowej ... bajeczka :105:

Rogal w pełni ;)

"Star Trićka"? :D

 

Ostatnio oglądałam "Niedźwiadek". Świetny, polecam. Przeryczałam cały.

Kiedyś widziałem, ale muszę przyznać że polecanie filmu komentarzem "przeryczałam cały" jest dla mnie surrealistycznie zabawne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio oglądałam "Niedźwiadek". Świetny, polecam. Przeryczałam cały.

Kiedyś widziałem, ale muszę przyznać że polecanie filmu komentarzem "przeryczałam cały" jest dla mnie surrealistycznie zabawne :D

pomyslalam dokladnie o tym samym :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się że Robocop wpisze się w ten trend - a niestety jest to mój ulubiony film ever.

:shock: Będzie robocop?

 

ocenki na fw sa smiechu warte. takie intouchables jest 3. w rankingu swiatowym

No :D A dobre filmy mają często zaniżone oceny, bo gimbaza nie kuma ;)

 

na filmwebie najcudowniejsze sa dyskusje pod filmami. to lepsze niz komentarze na onecie.

serio. kto jest inteligentniejszy? kto uzywa poprawnej polszczyzny? kto ma kopie tego filmu jest bogiem bo to podziemie i ostatnia kopia wyszla na tasmie przekazywanej w ciemnych korytarzach z reki do reki przez panow w czarnych plaszczach.

nie rozumiesz Korine'a bo nie wiesz czym ejst praca ze swiatlem, a ja wiem! bo jestem przeintelektualizowanym do szpiku kosci dupkiem!

mam taka beke...

 

:mrgreen:

 

ale korzystam, bo wiadomo, ze to najwieksze skupisko filmow w polskim internecie.

Też korzystam i traktuję trochę jako przechowalnię dla filmów, które chciałabym obejrzeć. Wrzucam sobie w kolejkę i wieczorem nie mam problemu z wyborem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się że Robocop wpisze się w ten trend - a niestety jest to mój ulubiony film ever.

:shock: Będzie robocop?

Taa, i z tego co wiem to mam mieszane uczucia. Obsada jest super, scenariusz (wyciekł do netu) podobno też całkiem dobry. Z kolei sam kostium wygląda....powiedzmy że kontrowersyjnie.

ED-209 za to wymiata :105:

 

http://www.omnicorp.com/products/ed-209.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, :D chciałam rzecz,że poruszający

Wiem, ale to mnie przyprawiło o maga banana, polecać wyciskacz łez ludziom z depresją :D

 

Mając na uwadze starą zasadę , że " nic tak nie ciszy jak cudze nieszczęście " ,to obejrzenie takiego filmu może mieć wymiar terapeutyczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, hehe tak dobrze to nie ma, ale polecam. Najbardziej mi się podobał właśnie dość znaczny poziom realizmu i śmierć jak kromka, a nie jakieś wzniosłe momenty. No i okopowa/frontowa rzeczywistość cieszy oko i ucho, a nie jakieś przeintelektualizowane rozmowy. :)

 

Robią chyba remake teraz, a może już zrobili i jedną z ról gra tak jak w oryginale Thomas Kretschmann, dobry aktor.

 

-- 23 Aug 2013, 19:32 --

 

Widzicie, Detroit nie ma Robocopa i zbankrutowało. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się że Robocop wpisze się w ten trend - a niestety jest to mój ulubiony film ever.

:shock: Będzie robocop?

Taa, i z tego co wiem to mam mieszane uczucia. Obsada jest super, scenariusz (wyciekł do netu) podobno też całkiem dobry. Z kolei sam kostium wygląda....powiedzmy że kontrowersyjnie.

ED-209 za to wymiata :105:

 

http://www.omnicorp.com/products/ed-209.php

 

Niezłe cacko ,jest już w sprzedaży ? ;)

 

-- 23 sie 2013, 20:35 --

 

Widzicie, Detroit nie ma Robocopa i zbankrutowało.

Detroit nie ma taśm Forda ,dlatego zbankrutowało . Nie mylić z taśmami znanymi z naszego podwórka , a nawet spod Stalingradu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×