Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KATOWICE]


Rekomendowane odpowiedzi

,,Przede wszystkim - temat jak każdy inny równie dobry jak śmieć Blidy czy wybory prezydenckie.

Po drugie nie prowadzę misji ratunkowej dla osób chorych czy potrzebujących a jedynie próbuję pokazać innym kim są ludzie spędzający czas na forum...''(cytat)

 

Więc wszystko jasne ;) są chętni to ich sprawa ja mam prawo wyrazić swoje zdanie i je wyraziłam ,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy na prawdę uważacie, że ja was z czegoś okradam? Że wpadam na to forum, żeby tylko zamącić, napsuć wam krwi i tyle?

 

tak bardzo chcecie być inni i niezrozumiali?

 

didado1!!!

"jest to dośc irytujące kiedy ktoś pisze jestem taka sama jak Wy akurat Ci wierze bo...... muszę Wink"

 

Wybacz ale chyba też jesteś człowiekiem, co? Nie muszę chorować na depresję czy nerwicę, żeby powiedzieć tak teraz jestem dokładnie taka jak wy i godna waszej uwagi.

 

DIDADO1 nie wiem dlaczego uważasz, że nie zrozumiem? Nie wiem czy nie doceniasz mnie czy uważasz, że nikt poza chorującymi nie jest w stanie zrozumieć.

 

Czasem trzeba doceniać ludzi i wierzyć, że można im pokazać coś więcej niż wyciągnięta rękę "Nie, sorry koleżanko ale ty nie wiesz o czym tu mowa. Nie ma sensu ci niczego tłumaczyć, bo po co."

A ja właśnie dlatego piszę ten reportaż bo widzę w tym sens!!! I wierzę, że jestem w stanie zrozumieć to co przeżywacie - nie mam pojęcia jak to jest, przeżywać coś takiego ale mogę próbować zrozumieć, cały czas próbować zrozumieć.

 

Ja w to wierzę i będę to powtarzać z uporem maniaka. Wystarczą dobre chęci i trochę samozaparcia.

 

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj no koleżako jak mozesz pisac cos o nas nazywajac nerwice chorobą. Nie przypominam aby była ona chorobą, jeżeli tak to jaką moze jeszcze powiesz psychiczną?? Promozycja moja jest taka, najpierw przeczytasz cos "o nas" i o dolegliwosciach jakie mamy i bedziesz mogla to zrozumiec, wowczas zabierz glos w dyskusji i popros o napisanie art. ale najpierw sie przygotuj gruntownie z materialu bo jeszcze za cieniutka jestes na porywanie sie na tak powazne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie SPOKOJNIE!

 

Czemu to ma byc cos zlego, nie rozumiem. Dziennikarstwo to piekna sprawa, ukazuje tragedie w spoleczenstwie. Bez dziennikarzy nie wiedzielibyscie kim jest nasz prezydent i nie mogli byscie narzekac na ministra edukacji bo byscie go nie znali!

 

Dlaczego po prostu, z dobrego serca, nie chcecie POMOC. To ma byc wykorzystywanie? Tak samo mozna stwierdzic, ze nauczyciel wykorzystuje uczniow , zeby miec z tego pieniadze, tak samo psychiatra, psycholog, dentysta, czy ktokolwiek.

 

Nie reagujcie od razu agresja. Chociaz pewnie za ten post dostane internetowego kopa, z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu afera.

Czym jest nerwica?

Nerwicę najkrócej można określić jako chorobę emocji, które reagują na otoczenie w sposób nieadekwatny, utrudniający funkcjonowanie w świecie i powodujące duży dyskomfort i cierpienie. Nerwica jest zaburzeniem psychicznym.

Nie reagujcie od razu agresja
Tak samo mozna stwierdzic, ze nauczyciel wykorzystuje uczniow , zeby miec z tego pieniadze, tak samo psychiatra, psycholog, dentysta, czy ktokolwiek.
Nie chcę jednocześnie nikogo do niczego zmuszać, nie poluję na sensację
Są chętni do rozmowy i doceniam to!!!
.

NIe traktujcie tego forum jak swojego prywatnego poletka do którego oprócz nas nerwicowców nikt nie ma dostępu. Jeszcze nie jedna osoba zgłosi się tu z podobnymi propozycjami i zawsze znajdą się chętni do kontaktu z tymi osobami. Trzeba otwierać się na ludzi a nie zamykać w swojej skorupie. Nie chcę to nie odpowiadam na taki post ale nie atakuję jej autora.

Nie reagujcie od razu agresja

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj misigan piszesz, że chętnie porozmawiałabyś o,, problemach " i o tym wszystkim co łączy się z depresją nerwicą z tym forum jak również wspominasz, że nie szukasz opisu forum i co na nim robimy. A zależy Ci na poznaniu naszych ,,problemów" i czego szukamy w sieci? Bardzo to wszystko skomplikowane :roll:

Nie mam pojęcia jaką jesteś osobą, bo wrażliwą chyba nie do końca. Zapewne wokół Ciebie obracają się (w real.) osoby takie jak tu, lecz najprawdopodobniej ich nie dostrzegasz, gdyż zbyt pochłonięta Jesteś własną pracą że nie posiadasz sekundy by się zatrzymać i tak naprawdę szczerze porozmawiać z Tą osobą. A napewno jest ich wielu wokół Ciebie lecz ty ich nie dostrzegasz. i chyba dlatego nie będzie Ci łatwo zrozumieć kim są ludzie spędzający czas na tym oto forum.

Piszesz,że dziennikarstwo to zawód jak każdy inny, a zarazem twierdzisz że to parszywa robota. Nie mogę Cię zrozumieć. Dlaczego tak myślisz.

Bo ja zawód jaki wykonuję bardzo go lubię, a co do zarobków również są marne ( ku chwale idei ;) ) ale z całą świadomością mogę stwierdzić uwielbiam swoją pracę. A u Ciebie to jakoś tak dziwnie brzmi. Sor tak odebrałam Ciebie i przykro mi że wykonujesz coś co nie sprawia Ci satysfakcji :cry:

życzę Ci powodzenia, a w szczególności zatrzymania się na sekundę. Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż.Niczego innego nie miałam na myśli,ale wiem,że można i warto wziąć na wstrzymanie,bo doszukiwanie się u wszytskich złych intencji bywa niewygodne i męczące,po za tym łatwo można kogoś niesprawiedliwie ocenić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje namiarów na daobrego psychologa, moze psychiatre z Katowice, jestem bliska zalamania, od kilku lat mam depresję i jest ze mna coraz gorzej... Już sobie sama ze sobą nie radze i tym samym ludzie się odsuwają ode mnie... proszę o jakieś namiary na takiego psychologa, któremu można zaufać, zwierzyc się ze swojego parszywego życia i opowiedzieć o swoich beznadziejnych problemach... pozdrawiam, Kobietka, lat 25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna dobrego psychologa z Katowice albo Sosnowca? Nie mogę sobie już poradzić ze sobą. Jestem już w takim stanie od kilku lat. Mam ogromne zaburzenia snu, bardzo niską samoocene, boję sie ludzi, boje sie nowych rzeczy, sytuacji, mam problemy z pamiecia i koncentracją, do tego bardzo się denerwuje wszytkim, płacze zbyle powodu, praktycznie cidziennie, nie umiem nad tym zapanować... stresuje, jestem bardzo nerwowa i to sie odbija na moich kontaktach ze znajomymi, ponadto mam wrazenie ze jestem nic nie warta, nic mi nie wychodzi w życiu, nie mam z kim o tym poromawiać, nie chce mi sie żyć, nic mi się już nie chce. nie mam pojęcia do jakiego lekarza mogę pojść, porozmawiać, wstydze sie też chyba komukolwiek o tym mówić, a piszac tutaj - jestem anonimowa...

proszę a jakąś pomoc w wyborze lakarza. Pozdrawiam, Monia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Jak juz wczesniej pisałam nie wiem czy na dobre forum trafiłam ! JELI NIE TO PRZEPRASZAM ale może znajdą się osoby które pomogą mi w poszukiwaniu bezpłatnych porad psychologciznych lub jakiś innych. Ale moze od poczatku. Jestem cztery lata po ślubie mamy po 30 lat nie dawno dowiedziałm sie o zdradzie mojego męża po długich przemyśleniach postanowiłam wybaczyc mojemu mężowi,! hm... albo tak mi sie wydaje ponieważ nie ma dnia abym nie myslłą o tamtych wydarzeniach jak patrze na niego przypomnia mi sie tama kobieta. Dlatego też wydaj mi się ze potrzebujemy pomocy u psychologa? CZY zna ktoś jakies darmow poradnie małżenskie czy psychologiczne z okolic Sosnowca, Dąbrowy Katowic, Będzina

dziekuje za odpowiedz

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:49 am ]

ok ale do jakiego działu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o psychiatre w kato to dosyć fajny jest dr Krasuski, on przyjmuje z NFZ na Korfantego w Vis-medzie ( mniej więcej na przeciwko Spodka, dokładnego adresu nie pamiętam).

a co do psychologów, to np pani Teresa Adamczyk, ona pracuje w ośrodku interwencji kryzysowej na Mikołowskiej.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

mozesz zajrzec sobie na tę stronę

http://bazy.ngo.pl/search/wyniki.asp?wyniki=1&kryt_nazwa=&kryt_miasto=&kryt_woj=12&kryt_pola=&kryt_typ_instyt_multi=33&baza=27&szukanie=zaawans1

 

w tych ośrodkach zawsze jest jakis psycholog. Jeśli on nie będzie mógł pomóc to na pewno poda C odpowiedni adres.

pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam Z CAŁYCH SIŁ polecić dr Andrzeja Kłodę,który przyjmuje w Sosnowcu na ul.Sobieskiego 29 w poradni Feniks.Można się umówić na wizytę z NFZ,terapia indywidualna jest płatna,ale grupowa jest na NFZ po południu od 16.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku przez trzy miesiące.Trafiłam do dr Kłody rok temu,przeprowadzono mi tam diagnostyke i napisano,że mam zły wskaźnik do psychoterapii.Pan dr bardzo długo się zastanawiał czy zgodzić się poprowadzić moją terapię,tym bardziej,że miał tylko jedno wolne miejsce,ale zgodził się.Po roku mimo tego złego wskaźnika rzadko mam okazje sobie przypomnieć co to są objawy towarzyszące nerwicy.Sama nerwica jeszcze resztka sił się mnie trzyma,ale już bliżej mam do wolności od niej.Wierzcie mi-po terapii jeszcze tak trafnie poprowadzonej żyje się zupełnie inaczej.Polecam jeszcze raz pana dr Kłodę,to naprawdę wybitny specjalista,warto się do niego udać po pomoc albo na konsultację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Was proszę kochani o pomoc...strasznie mi na tym zależy,dla mnie wręcz sprawa życia i śmierci.

Mianowicie:proszę jeśli ktoś zna dobrego psychologa na śląsku-szczególnie interesuje mnie z okolicy Katowic,to niech poda mi albo tu,albo na pw namiary na niego.

Ktoś mi najbliższy w całym moim życiu potrzebuje jak najszybciej fachowej pomocy :(:(:(

Będę bardzo wdzięczna!

Już nie wiem co mam robić :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×