Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to forum jest źródłem wielu ciekawych informacji. Zawsze interesowały mnie tajniki ludzkiego mózgu, lub jak to nazywają inni ludzkiej duszy, ale tak czysto teoretycznie. Jestem raczej osobą twardo stąpającą po ziemi i nigdy nie sądziłam, że sama mogę kiedykolwiek potrzebować pomocy specjalisty, żeby poradzić sobie sama ze sobą. Niby kto zna mnie lepiej niż ja sama. A tymczasem, jak to mówią, przyszła kryska na Matyska i po wypadku samochodowym, nie mogę się pozbierać. To mi trochę przewartościowało myślenie, zwłaszcza o ludziach, który mają swoje małe i wielkie problemy. Ja dawniej myślałam, że to jest trochę nadwrażliwość i przepraszam za wyrażenie "zdziwianie". Nie mówię tu o poważnych chorobach psychicznych jak schizofrenia, depresja, czy o osobach, które padły ofiarą przemocy, ale o lękach, nerwicach i fobiach dotykających ludzi, którym się w sumie nic w życiu takiego nie dzieje. Myślałam, że to jest szukanie problemów na siłę, ale teraz, jak rozmawiam z ludźmi (nie tylko na tym forum), czytam ich historie, to widzę, że byłam głupia i niesprawiedliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi daje nadzieję na rozwiązanie moich problemów oraz poczucie , że są ludzie z podobnymi problemami ,a to ogromnie pomaga i uspokaja .
Witam ja tu jestem bo... sama nie wiem co napisać łzy spływają po policzkach a serce wali jak oszalałe... co ja tu robię przecież szperałam po internecie szukając zupełnie innych tematów. Jestem, ale nie wiem czy zostanę bo myśl o tym że jestem chora i nie radze sobie z tym paraliżuję mnie w całości. od 2 dni nie biorę leków chcę żyć normalnie!!! chce w końcu wyjść z domu. nie dam rady... postaram się wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto abyś została tutaj z Nami. Na forum jest wiele osób, którzy chętnie Ci pomogą. Zobacz ilu jest na tym forum ludzi podobnych do Ciebie. Wszyscy starają się zmienić swoje życie na lepsze. Ty jak sama piszesz też tego pragniesz, a to już pierwszy krok jaki można uczynić w Tym kierunku. Musisz tylko otworzyć się przed nami ;) Spróbuj, na pewno dasz radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emii Najnormalniejsze na świecie , choć dla tych którzy nie mają o tym pojęcia wydają się co najmniej dziwne :) Ale miej to wiesz gdzie ... :) Skup się na tym jak sobie pomóc , a to ,że jesteś na forum to już pierwszy krok :) trzymaj się dzielnie , będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×