Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abstrakcyjna

inbvo, Bo wszystko jest we mnie skrajne. Nie mogę zaakceptować swojej samotności, a z drugiej strony odsuwam się od ludzi. Dla jednych jestem naiwnie dobra, a dla innych okropna. Za dużo myślę, analizuję, wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bagatelizowanie problemu społecznego. Jak Wy wszyscy możecie tego nie zauważać?

Którego? Bo ja widzę od groma i ciut...

Chodzi o to jak wygląda dzisiejsze społeczeństwo. Co najmniej 95% nie ma prawa bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to jak wygląda dzisiejsze społeczeństwo. Co najmniej 95% nie ma prawa bytu.

Może trochę przesadziłeś z tak wysokim procentażem, ale fakt, owszem, też myślę że przydała by się jakaś "czystka", posłanie do pieca tych wszystkich drecholi i innej patologii... Pozbycie sie ludzi którzy nic pozytywnego do społeczeństwa nie wnosili, nie wnoszą i nigdy nie wniosą, jedynie sieją zamęt, niszczą życie innym ludziom itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to jak wygląda dzisiejsze społeczeństwo. Co najmniej 95% nie ma prawa bytu.

Może trochę przesadziłeś z tak wysokim procentażem, ale fakt, owszem, też myślę że przydała by się jakaś "czystka", posłanie do pieca tych wszystkich drecholi i innej patologii... Pozbycie sie ludzi którzy nic pozytywnego do społeczeństwa nie wnosili, nie wnoszą i nigdy nie wniosą, jedynie sieją zamęt, niszczą życie innym ludziom itd...

Pięknie powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, ze jest piatek i ja wogole tego nie czuje.

nie czuje luzu i ulgi bo przepracowanym tygodniu, bo prace zwyczajnie stracilam i kazdy dzien znow wyglada dla mnie tak samo.

wkurza mnie, ze czuje sie wykluczona spolecznie przez depresje.

wkurza mnie, ze ludzie w moim wieku gdzies tam dobrze sie bawia, a ja mecze sie z tym szajsem. caly dzien w majtach, odkad wstalam (notabeneo 14) nakryta koldra znajduje sile jedynie zeby zajrzec na forum i napisac pare bzdurnych zdan. i to jedynie dlatego, ze robie to prosto z lozka.

wkurza mnie moje przekonanie o "niezdolnosci odczuwania" a dobrze wiem, ze czasem boli mnie nawet smierc komara.

wkurza mnie iluzja, ze "juz jest mi lepiej" i okazuje sie, ze rano nie moge ruszyc dupy z lozka.

prawda jest taka, ze dawno nie bylam w takiej rozsypce. i zwyczajnie mnie to wkurwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadanie do siebie nad którym nie panuję.

 

-- 24 sie 2013, 21:52 --

 

Chodzi o to jak wygląda dzisiejsze społeczeństwo. Co najmniej 95% nie ma prawa bytu.

 

cztki ilus uzytkownikow tego forum bys odstrzelil?..bo my tez spoleczenstwo

W każdym społeczeństwie jest mnóstwo jednostek do odstrzału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, dziwię się, że nikt z adminów nie zwrócił Ci uwagi za szerszenie nienawiści... No ale...

 

Masz rację, spojrzałem w regulamin i kilka punktów rzeczywiście nagminnie łamię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie: szef idiota i jego genialne systemy motywowania do pracy. Właśnie uratowałem jedno ze zleceń, w ostatniej chwili zatrzymując jeden z etapów wykonawczych, gdyż klient zadzwonił z prośbą o zmianę koncepcji. Oszczędziłem firmie jakichś 200 zeta niepotrzebnych wydatków. Efekt? Dostałem zjeby za to że "dotykam się nie swoich zleceń". Super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×