Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jest to odskocznią od codzienności, ciężkich zmagań z chorobą i możliwością podzielenia się z innymi swoimi

doświadczeniami. Chociaż jest to tylko świat wirtualny(mój jedyny, gdzie mogę z kimś pogadać), to bardzo się z tego cieszę

i to mnie w jakikolwiek sposób motywuje... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd przestałam oczekiwać czegokolwiek od forum czuję się znacznie lepiej,bardziej stabilnie bo bywały okresy,że forum potęgowało poczucie osamotnienia i izolacji.

Dzięki forum polepszyły się moje zdolności społeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki forum polepszyły się moje zdolności społeczne.

Mnie się tylko stres związany z wypowiadaniem się na tym forum znacznie zmniejszył, bo na początku jak się tu zarejestrowałem, to podczas pisania byłem jak galareta i podczas przeglądania trochę też. Ale moje ogólne zdolności społeczne jak na razie stoją w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś miałem. Najbardziej na mityngach gdzie musiałem się wypowiadać, to przeżywałem katusze, trudno mi było. Ale wiedziałem, ze muszę pokonać to, co mnie blokuje i nie poddawałem. Dziś nie mam już takich problemów, i nawet prowadzę mityngi. Trening czyni mistrza, ale z czasem myślę, wszystko jakoś udaje się pokonywać, ale wiadomo - potrzeba na to czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam znaleźć ludzi z podobnymi problemami. Świadomość, że inni mają podobnie pomaga radzić sobie ze sobą. i Jest kogo zapytać, poradzić się. Podoba mi się, że ktoś reaguje w ogóle na moje problemy. Mogę o nich opowiedzieć komuś i wiem że inni rozumieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum zarejestrowałam się w związku z tematem DDD.

Skończyło się na diagnozie nn. Słowem dowiedziałam się czegoś o sobie :roll: (choć jak spojrzałam na swój pierwszy post, to już w nim wspomniałam o natrętnych myślach :shock: )

 

Zupełnie natomiast nie oczekiwałam zawarcia jakichś znajomości, ale z czasem niektórzy użytkownicy stali się dla mnie mniej anonimowi :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zapewne nic nie da.

 

witam wszystkich.

 

nie wiem ile pobędę, mam nadzieję, że się zadomowię. Z paroma forami już tak miałam. Najpierw fajnie i codziennie, ba, kilka razy dziennie, a tu nagle budzę sie któregoś dnia i nie wiem kiedy napisałam ostatni post i to na jakim forum. Chciałabym żeby coś mnie wciągnęło żebym nie myślała o pierdołach. Masakra.

 

 

paroksetyna i fluoxetyna nie pomogły. teraz mirtazapina 15.

 

zdiagnozowane PTSD i depresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję.

 

chodzę. Już dwa lata. Do tej pory sześciu terapeutów, okropność. Teraźniejsza babeczka jest super, nawet mi się chce z domu wyjść jak mam do niej pojechać. Ale ona jest od depresji. Musiałam się uporać z kilkoma rzeczami zanim nastąpi najważniejsze. 2 września zaczynam terapię traumy (poznawczo - behawioralną).

Trochę czytałam na tym forum (ale przyznam się szczerze - nie za dużo) na ten temat. Boję się początku tej terapii. Najgorsze, że ma ją prowadzić jeszcze inna pani psycholog, która się w tym specjalizuje. Będę się z nią oswajać.

 

Ale nic, dzięki za przywitanie, idę poszukać tematu do udzielenia się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moko, Trzymaj się tam na tej terapii i udzielaj, zdawaj regularnie sprawozdania z terapii bo jestem zainteresowana temtem. Ja juz ukończylam ponad 3 - letnią, ale w nurcie psychodynamicznym. :D . W odpowiednich wątkach mozesz pisać ;) np. psychoterapia-dziala-czekam-na-ka-dego-posta-z-wasza-opinia-t4853-2366.html

pocz-tki-psychoterapii-t40311-420.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×