Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

pije i pale :yeah:

palisz e-papierosy? smiesznie to wyglada troche, juz wole jak mi raczki smierdza :D

Nigdy nie paliłem nałogowo żadnych, ale wiem że te e-papierosy mają takie dziwne smaki, teraz to chyba b. modnie je palić bo co druga osoba niegdyś paląca normalne je pali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pije i pale :yeah:

palisz e-papierosy? smiesznie to wyglada troche, juz wole jak mi raczki smierdza :D

Nigdy nie paliłem nałogowo żadnych, ale wiem że te e-papierosy mają takie dziwne smaki, teraz to chyba b. modnie je palić bo co druga osoba niegdyś paląca normalne je pali.

no ja kiedys posmakowalam takiego o jakims egzotycznym wymyślnym smaku i rownie dobrze moglabym sie zaciagac kadzidelkiem :P

pije i pale :yeah:

siostro! :mrgreen:

piąteczka :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radość to za duże słowo, ale pozytywnie nastroiły mnie filmy z nadchodzącej symulacji piłki nożnej na peceta tj. PES'a 2014, może w końcu z przyjemnością zmontuję jakiś bajeczny atak polskimi para-piłkarzami nie wstając z fotela :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radość to za duże słowo, ale pozytywnie nastroiły mnie filmy z nadchodzącej symulacji piłki nożnej na peceta tj. PES'a 2014, może w końcu z przyjemnością zmontuję jakiś bajeczny atak polskimi para-piłkarzami nie wstając z fotela :>

Ja to w Pesie Polakami wygrałem nawet kiedyś mundial ;) ( no ale poprawiłem im staty aby lepiej grali)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×