Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mi jest???


JKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno już nie pisałem na tym forum.... Znowu mam nawrót nerwicy albo ... Opisie pokrótce swoją historie .

 

Półtora roku temu zaczął sie mój problem z zoladkkiem - po zjedzeniu czegokolwiek mój żołądek puchl jak balon, chciało mi "beknac" ale niestety nie mogłem. Po kilku dniach doszedl do tego wszystkiego skurczu żołądka , bardzo bardzo bolesny i miałem ochote wymiotowac. I tak przez pól roku chodziłem do gastrologow i badałem sie - 4 pełne morofolgie, usg brzucha, gastroskopie, badanie moczu, tarczyca, próby watrobowe i wszystko jak u małego dziecka - wzorcowe. Nic nie koglem jesc takmńie bolalo i z schudlem 7 kilo. Powiedziano mi ze to nerwica i zespół jelita drazliwego. Na nerwice i dolegliwości zoladkowe dostałem sulpiryd który brałem pól roku. Wszystko sie uspokoiło ale dostałem mega zaparc. Od 10 lat miałem zaparcia ale teraz to były bardzo ciężkie - stosowalem czopki gilcerynowe . Przytylem znowu 6 kilo. I tak minęło 1,5 roku aż wpadłem na pomysł ze moze to dieta. Rodzina umówila mnie z dietetyczka która okazała sie lekarzem badajacym biorezonansem. Wyszło mi ze mam alergie na cukier i mleko (jadłem tego bardzo duzo) i mam candide, mucor racemosus . Dostałem probiotyki balsam kapucynski olejek oregano i mikroelementy żeby odkwasic organizm + dieta bezmleczna i bezcukrowa po której w ciagu miesiąca schudlem 2 kilo - nie wiem czy to normalne. Zaparcia minęły, stolec normalny, objawy z układu pokarmowego mińimalne. Jak trzymam dietę to praktycznie ich nie ma. Zmartwilem sie trochę tym grzybami mucor racemosus, bo pani doktor powiedziała ze mogę mieć problemy z dotlenieńiem i skrzepami. Widząc ze medycyna konwencjonalna dawno już o mnie zapomniała, a naturalna jak widać cos pomaga poszedłem na badanie żywej kropli krwi. I tu sie zaczęło ... Lekarz nawymyslal mi duzo rzeczy - anemie, uszkodzenie krwinek, zły wygląd erytryctow, agregacja i rulonizacja erytrocytów, moze choroba autoimuńologiczna, itd. Załamało mnie to. Poszedłem do laboratorium zrobic wszystkie badania jeszcze raz. Krew wyszła ok , poza eozynocytami, mocz badanie i powiew ok, CRP pońizej 1, glukoza 90, zrobiłem tez wymaz z gardła i nosa. I tu już wychodowano rożne rzeczy. W nosie mam grońkowiec zlocisty - liczne. W gardle mam candide albicans, haemophilus parainfluenzae i streptococus viridans - wszystko liczne. Pani w laboratorium powiedziała ze najgorsza ta candida bo reszta to flory fizjologiczna a grońkowiec mogę być nosicielem. Poszedłem do laryngologa i potwierdził to widzi z jednej strony lekkiego grzyba. Zadzwoniłem do lekarza od kropli krwi a ona znowu nawymyslal, ze z tej candidi moze być rak płuc bo pewnie mam go w plucach, ze mam pasożyty bo eozynofile podwyższone, ogólnie lipa. Pytanie czy z tym grońkowcem cos mam robić ??? Z candida ??? Czy mogę mieć candide w plucach ??? I co robić ze streptococusem i haemophilus ???? Na dzień dzisiejszy boli mnie czasami głowa - raz czoło, raz po bokach, na górze, bóle szyi, bóle galek oczach i widzenie za mgła. Dzisiaj boli mnie brzuch ale moze to z nerwów. Mam 35 lat 176cm ważne 71 kg, ciśnienie mam 100 na 60 lub 70 gdzie całe życie miałem 120/70, temperatura ciała 36-36,2 a za chwile 37-37,2. Bol w okolicy lewej nerki i lewego sutka. W zatokach mam stwierdzone polipy ale narazie nie chciano mnie operowac. Lekarze ogólnie mówią ze nic mi nie jest a znachorzy i zielarze straszą ze bóg wie co mi jest i trzeba szybko działać. Pogubilem sie już i nie wiem co robić, na co sie leczyć. Na brzuch , na nerwice czy na zatoki, czy teoic te grzyby i bakterie ??? Proszę o pomoc!!!

 

Pozdrawiam

JK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko swinta , pogubilam sie , troche ci tych badan zrobili .. amoze isc do lekarza/rzy jeszcze raz ale nie mowic o poprzednich diagnozach? bo niektorzy to ida na latwizne i tylko potwierdzaja choroby , jesli cie nie chca operowac to znaczy , ze chyba nei jest tak zle prawda? poza tym im wiecej szukasz tym wiecej znajdziesz , ja wole nie wiedziec co we mnie siedzi wystarczy co mam . A dieta jak najbardziej , ja mam alergie na laktoze i gluten i w ogole nie moge nabialu bo puchne jak balon .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko swinta , pogubilam sie , troche ci tych badan zrobili .. amoze isc do lekarza/rzy jeszcze raz ale nie mowic o poprzednich diagnozach? bo niektorzy to ida na latwizne i tylko potwierdzaja choroby , jesli cie nie chca operowac to znaczy , ze chyba nei jest tak zle prawda? poza tym im wiecej szukasz tym wiecej znajdziesz , ja wole nie wiedziec co we mnie siedzi wystarczy co mam . A dieta jak najbardziej , ja mam alergie na laktoze i gluten i w ogole nie moge nabialu bo puchne jak balon .

Alergie na mleko i cukier stwierdziła pańi na maszynie More'a i grzyb candida i mucor racemosus który moze powodować strzępy krwi, niedotlenienie itd. Dostałem lek homeopatyczny na to ale sie złe czułem po nim więc nie biorę go. Pani w aptece dając mi ten lek pyta czy miałem zawał ??? Ja ze co niby??? A pani ze to lek dla zawalowcow, tych co mieli udary itp. No i już mi sie wyobraźnia uruchomiła ... A poszedłem tylko po zioła i dietę na brzuch. Pózniej doszło badanie żywej kropli krwi i ogólna diagńoza - ma pan prawo sie złe czuć, krew brzydka, pasożyty, itd. Zrobiłem pośiewy i wyszło jeszcze cos innego .... Nie czuje sie dobrze ale cholera nie wiem komu wierzyć i na co sie leczyc :( moze ktoś ma jakiś pomysł ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKB

 

Dla mnie jedynym wyjściem byłby szpital , chociaż by Ci porobili dokładnie wszystkie badania , obserwacja itp.Bys wiedział wtedy na co się leczyć . Nic innego nie przychodzi mi do głowy.Chyba , ze nie masz możliwości by do szpitala iść.Lecz ja tutaj nie widzę innego wyjścia.POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKB

 

Dla mnie jedynym wyjściem byłby szpital , chociaż by Ci porobili dokładnie wszystkie badania , obserwacja itp.Bys wiedział wtedy na co się leczyć . Nic innego nie przychodzi mi do głowy.Chyba , ze nie masz możliwości by do szpitala iść.Lecz ja tutaj nie widzę innego wyjścia.POZDRAWIAM.

 

A kto mnie przyjmie do szpitala jak chodzę o własnych siłach ??? W szpitalu leczy sie ludzi bardzo chorych a ja wg lekarzy nie jestem aż tak chory a po drugie badać to mogę sie nie będąc w szpitalu. I koło sie zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKB

 

To masz faktycznie problem, a nie masz jakiegoś zaufanego lekarza , który mógłby Tobie pomoc? Ja również chodziłam , lecz Pani neurolog, kiedyś wzięła mnie na obserwacje tygodniowa do szpitala.Porobiono mi wszystkie badania , wiedziałam przynajmniej co mi jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKB

 

To masz faktycznie problem, a nie masz jakiegoś zaufanego lekarza , który mógłby Tobie pomoc? Ja również chodziłam , lecz Pani neurolog, kiedyś wzięła mnie na obserwacje tygodniowa do szpitala.Porobiono mi wszystkie badania , wiedziałam przynajmniej co mi jest.

 

Moi lekarze wszyscy pracują w prywatnych centrach medyczńych więc nie wezmą mnie do szpitala bo tam nie maja znajomosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKB

Może skup się teraz na leczeniu tej candidy. Jest tu taki stary wątek: candida-prosz-niech-mi-kto-pomo-e-t18030-14.html

jesli wczesniej na niego nie natrafiłeś, to poczytaj...

Ja też byłam na biorezonansie i też mi wykryto candide i trochę innych pierwotniaków. Stosuję dietę bezmleczną i bezmięsną a dodatkowo bezglutenową. Jestem okropnie chuda, ale powoli odzyskuję apetyt. Staram się zbytnio nie skupiać na swoich dolegliwościach, bo to prowadzi do jakiejś paranoi. Też stosuję olejek oregano oraz olejek z pestek grejfruta. A jakie mikroelementy zażywasz? Ciekawa też jestem tego balsamu kapucyńskiego? Gdzie go można kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKB

Może skup się teraz na leczeniu tej candidy. Jest tu taki stary wątek: candida-prosz-niech-mi-kto-pomo-e-t18030-14.html

jesli wczesniej na niego nie natrafiłeś, to poczytaj...

Ja też byłam na biorezonansie i też mi wykryto candide i trochę innych pierwotniaków. Stosuję dietę bezmleczną i bezmięsną a dodatkowo bezglutenową. Jestem okropnie chuda, ale powoli odzyskuję apetyt. Staram się zbytnio nie skupiać na swoich dolegliwościach, bo to prowadzi do jakiejś paranoi. Też stosuję olejek oregano oraz olejek z pestek grejfruta. A jakie mikroelementy zażywasz? Ciekawa też jestem tego balsamu kapucyńskiego? Gdzie go można kupic?

 

Mikroelementy probalance a balsam kupisz w sklepach benedyktynskich i do tego jeszcze probiotyki sanprobi ibs a pózniej forte i szczerze??? To działa :)

Co do wyników moich dzwonilem do pediatry moich dzieci, lekarz którego uważam za jednego z lepszych lekarzy jakich spotkałem w życiu. Mówię ze mam w wymazach to i to. A on mówi do mńie - pewńie robiłeś to w laboratorium X, a ja ze tak. A on do mńie to weź to wyrzuc bo ońi sa niewiarygodni i zawsże cos wychoduja. Kłade takie dziecko w szpitalu a tam posiewy jalowe .....

Ńic tylko sie leczyc w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×