Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozpaczam, że życie teoretycznie niesie w sobie ogromne bogactwo różnych rzeczy, ja natomiast czuję się jak na jakiejś maksymalnej prowincji wszechświata, gdzie ludzie jedną nogą są w nicości.

 

Dajcie radę:

-obejrzeć film

-czytać gazetę

-poczytać wiersze

-rozwijać szare komórki

 

Co byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, musiałem wziąć kofeinę zamkniętą w pigułce, myślałem, że senność to efekt podwojenia dawki sertraliny, ale możesz mieć Kn24 rację, że to pogoda, co z kolei znaczy, że jesteśmy już starzy i do dupy, jak emeryci reagujący na pogodę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co u Was ? Ja obudziłam się z bólem gardła i katarem... do tego jestem na diecie i rzucam fajki. Wszystko mnie denerwuje :evil:

A ja zaś mam ochotę zapalić sobie od czasu do czasu. Mam silną wolę, więc jedna paczka starczyłaby mi na 2 miesiące na pewno. Wyjść wieczorem na spacer i puścić dyma, odprężyć się, eh, marzenie. Szkoda tylko, że moja skóra nie toleruje dymu a zapalenie jednej nawet fajki powoduje wielki wysyp na twarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, album live "Dio's Inferno". Są ścieżki z Angry Machines, jak i te klasyczne.

Pasuje do lektury, bo ten Pascal jest taki ponury z lekka.

 

 

Lola Rose, ja nie odróżniam dni, dla mnie wszystkie są jak papka.

 

Marcin20.04, wymyśliłeś coś ciekawego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lola Rose, ale i tak wszyscy lubimy biblioteki. :D

 

Ostatnio wszedłem, bo miałem chwilę czasu i było mi jakoś tak szkoda nic nie kupić, a była za 30zł książka: "Metallica - historia największych utworów". Ładnie wydana, z ilustracjami. Metallicę tylko pobieżnie znam, ale zbieram książki muzyczne więc ta ubogaci moją kolekcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×