Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Na początek przepraszam, że tak podpinam się pod temat, ale widzę, że tutaj też się wymieniacie takimi informacjami, więc myślę, że będzie okej, jeśli zapytam tu :)

Czy poradnia psychologiczna na Braniborskiej 2/10 (w Ośrodku PZG) dotyczy wszystkich 'problemów'? (jakkolwiek głupio to nie brzmi; nie mam problemów ze słuchem, a to miejsce się tym zajmuje...? ._. chciałam się wybrać z nerwicą/depresją ._.) Byłam nieco skonfundowana po tym, jak pani z rejestracji na Podwalu 13 (wg szyldu "Poradnia Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień" oraz wg internetu i "znajomych znajomych" - miejsce, gdzie można zasięgnąć pomocy psychologa... jak się okazało - "od paru lat NIE") mnie tam wysłała i nie wpadłam na to, by się zapytać, gdy się dopisywałam do długiej listy oczekujących na wizytę. :D (+ wizyta na stronie tego ośrodka wcale nie rozwiała moich wątpliwości; + panicznie boję się wykonać telefon w tej sprawie. mam zamiar zadzwonić tylko w celu wypisania się, ale zanim to zrobię, wolałam najpierw zapytać tu :|) Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś opowiedział na moje wybitnie nurtujące pytanie :mrgreen: i przepraszam jeszcze raz, że tu z tym wpadłam, ale nie daje mi to spokoju -___-

PS powodzenia w organizowaniu spotkania :great: sama jestem zbyt introwertyczna i bojaźliwa, by brać w tym udział, ale mam nadzieję, że Wam się uda i miło spędzicie czas! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poradnia psychologiczna na Braniborskiej 2/10 (w Ośrodku PZG) dotyczy wszystkich 'problemów'? (jakkolwiek głupio to nie brzmi; nie mam problemów ze słuchem, a to miejsce się tym zajmuje...? ._. chciałam się wybrać z nerwicą/depresją ._.)

 

Myślę że jednak musisz zadzwonić, a jak się boisz, to idź i osobiście zapytaj w recepcji. Albo idź gdzie indziej - we Wrocławiu jest mnóstwo miejsc gdzie można iść na NFZ ;) Ja osobiście gorąco polecam Białowieską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś specjalista który zna się na przypadkach DDA, które odbijają się na związkach? Okolice Wrocław, Wałbrzych. Chciałabym się umówić z chłopakiem na jedną z sobót.. zależy mi na Tym by dany psycholog miał już w Tym spore doświadczenie, który byłby w stanie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś specjalista który zna się na przypadkach DDA, które odbijają się na związkach? Okolice Wrocław, Wałbrzych. Chciałabym się umówić z chłopakiem na jedną z sobót.. zależy mi na Tym by dany psycholog miał już w Tym spore doświadczenie, który byłby w stanie pomóc.

Polecam Google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czyli znalazłoby się trochę chętnych na spotkanie we Wrocławiu. Może uda się zebrać jakąś grupkę. Co do alkoholu - też mam z tym trochę problem, bo chętnie bym się napiła, ale na ulotce jest napisane, że "należy tego unikać". Choć z drugiej strony przy kawie z lękowcami może być ciężko ;) Komu pasuje spotkanie w przyszły piątek,tj. 06.09?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jachcęxanax, czy Twój nick mówi, że Xanax faktycznie uzależnia? ;p

 

 

W moim przypadku to sposób na życie - brak pracy, wykształcenia... Jest Xanax to się liczy.

Xanax to bardzo niebezpieczny drag. -> http://www.benzo.org.uk/polman/bzcha03.htm

 

Wiem, że miło po nim jest, ale uważaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co napisał myślę, że on nie uważał i nie ma zamiaru ;) Brałem Xanax przez miesiąc, może trochę dłużej, nie pomógł, nie uzależniał. Moim zdaniem to jest sposób na śmierć a nie na życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×