Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja mam to niezależnie od dnia cyklu , ciągle coś mi tam skacze, w rowie pachy , na środku pachy w górnym odcinku , nie wiem może to są jakieś ścięgna, bo mam to jakby symetrycznie, pod drugą pachą też .. Ogólnie mam problemy z hormonami więc różnie to tam może być u mnie , dziś mam bardziej doła egzystencjonalnego , bo jak żyć z takim kimś jak ja, kto ciągle mówi o chorobach i symptomach , mając 22 lata;/

 

 

Ja też mam jakieś ścięgna i żyły dziwne, przesuwające się i chowające w różnych miejscach. Myślę, że gdyby wywaliło Ci węzeł, to nie miałabyś problemów z odróżnieniem. Nic się nie martw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nawet jak to węzły, to chyba są dość małe, bo jak podniosę rękę, tzn ułożę ją za głową , to już kompletnie NIC nie czuje, jedynie czuje w pozycji siedzącej , gdy moje ręce są wzdłuż tułowia położone , wtedy tam skaczą jakieś kulki żyłki i inne ;).

 

-- 20 sie 2013, 15:22 --

 

Mam wyniki, nie mam ani cytomegalii , ani toksoplazmozy :( nie mam powodu by mieć powiększone węzły, żadnego , oprócz wiadomo czego :( tak chciałam by wyszło choć jedno dodatnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nawet jak to węzły, to chyba są dość małe, bo jak podniosę rękę, tzn ułożę ją za głową , to już kompletnie NIC nie czuje, jedynie czuje w pozycji siedzącej , gdy moje ręce są wzdłuż tułowia położone , wtedy tam skaczą jakieś kulki żyłki i inne ;).

 

Mam tak samo.

 

Kurczę, cały czas czuję tę gorycz w ustach. Wlazłam na Internet i już mam skurcze wszystkiego ze strachu, jestem pewna że toczy mnie jakaś poważna choroba wewnętrzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie :) a u mnie też źle :( ucisk od karku do glowy bole skroni zatykanie nosa takie zatkanie glowy totalne masakra :( i boli mnie twarz po lewej stronie nie wiem juz co sie dzieje :( i jestem ciagle senna wkurza mnie to, wczoraj robilam rtg kregoslupa szyjnego moze to od tego ...bo jak nie to czeka mnie wizyta u neurologa a ja juz od razu mysle o SM ;( albo co gorsza o jakims tetniaku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro :D:D

 

Kurde zrobiłam badania wszystkie jakie są możliwe , nie wyszło NIC co mogłoby powodować powiększenie tych węzłów , robiłam wymazy z nosa, gardła kurde! zrobiłam test na mononukleozę, i teraz toksoplazmozę i cytomegalie (tyle,że w 1 klasie igm) no i co ? znowu NIC! co mi pozostało , skoro wykluczyłam wszystkie możliwe przyczyny nienowotworowe?.

Dobra , może i przechodziłam ospę kiedyś, może i świnkę i też miałam pasożyty 2 razy , no ale w takim razie węzły wyszłyby w obrazie USG jako zwłókniałe, a nie ODCZYNOWE no nie?? kurde!! co mi jest ... no alergia? ok no mam, ale nie wierzę w taką moc alergii żeby oddziaływała na węzły, rozumiem jeszcze jeżeli ktoś ma AZS , ale roztocza kurzu ? trawa? kurde, no bez jaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu wydaje mi się że mam zaburzenia czucia, zawroty głowy, od małego miałem podwójne widzenie, ciagle mi słabo. poza tym trace równowage etc. cholernie sie boje stwardnienia rozsianego, cholernie mocno boje się iśc do lekarza, chociaż już od 2 tygodnii nie wychodziłem na dwór więc może to od tego, za dużo myśle.. nie wiem ale nie potrafie znalezc rozwiazania

 

-- 17 sie 2013, 02:36 --

 

od jakiegoś czasu wydaje mi się że mam zaburzenia czucia, zawroty głowy, od małego miałem podwójne widzenie, ciagle mi słabo. poza tym trace równowage etc. cholernie sie boje stwardnienia rozsianego, cholernie mocno boje się iśc do lekarza, chociaż już od 2 tygodnii nie wychodziłem na dwór więc może to od tego, za dużo myśle.. nie wiem ale nie potrafie znalezc rozwiazania

 

Miałem wszystkie objawy, oprócz podwójnego widzenia, a niczego u mnie nie wykryli(miłem całkiem sporo tych badań). To pewnie nerwica, niestety nie wiem co mogło by ci pomóc, bo sam dalej się z tym gównem zmagam, aktualnie biorę 100 sulipirydu i na noc trittico, ale zbytnio mi to nie pomaga...

Nuve, Nortt- no i jak teraz z samopoczuciem?

Co w końcu stwierdzono -nerwica?Przy takich objawach?! A może borelioza?

Tak mi przyszło z tymi pytaniami bo sama mam jazdę na SM-tez mam dużo objawów i mega panike ze to TO! Jutro ide do neurologa ale boję się nieziemsko diagnozy :-|

 

-- 20 sie 2013, 17:13 --

 

Rozumiecie mnie, prawda?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malibu, tez mam podobne objawy i az sie boje :( najchetniej to juz bym jechala na SOR bo nie wiem co to bedzie mam skierowanie do neurologia i w przyszlym tygodniu mam wizyte ja juz raz mialam diagnostyke w szpitalu dokladnie 4 lata temu i bylam w szpitalu przez 3 dni i nic nie wyszlo no i teraz tez bym wolala nie isc do szpitala i najlepiej zeby nic powaznego sie nie dzialo :( mam zawroty glowy bole po lewej stronie twarzy dziwne uczucie jakos tak w oczach jakby mi obraz drgal na niczym sie nie moge skupic a nie mam atakow lekow ani nic ...:( nie chce znow przezywac tego samego :( zazdroszcze Ci tego neurologa jutro. Mi jeszcze dokucza pieczenie skory dodatkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carols ja mam ten sam problem boję się ciąży mimo to staram się i łapie doła jak dostaje okres właśnie teraz czekam dwa dni jeszcze :(

W dodatku od dwoch dni goni mnie do wc i boli przy tym brzuch i okresowo i jelita martwie sie bo to sie powtarza :(czy cos znowu nei z jelitami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, dużo lepiej mieć nerwice ,nawet z jej wszystkimi objawami ;) , właśnie ,w ramach uspokajania się , poczytałam ze nerwica tez może powodować drętwienie kończyn i twarzy, no super :smile:

 

A strach przed ciążą ,nawet gdy się jej pragnie to "norma" ,moje koleżanki, bo to wielka zmiana w zyciu ,a tego się przecież boimy :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.. ja nie dość , że bym chciała , to nawet powinnam , bo mam PCOS , niedoczynność tarczycy więc czas jest moim sprzymierzeńcem , a widzisz- mam te węzły i boję się,że ciąża napędzi je w zły wir, w sensie ,że mają w sobie jakieś złe komórki i hormony to rozbujają , a potem to pójdzie gładko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24 z czym co to będzie??

 

No właściwie to jest chyba dość dużo przypadków gdy kobieta zachodzi w ciąże i w czasie ciąży dowiaduje się, że ma raka i ciąża napędziła przebieg ? ja czytałam na forum , o chyba 2 albo 3 takich przypadkach , ehh..

Te węzły nie dają mi żyć, chlamydia jest moją ostatnią deską ratunku , zrobie to badanie , a jak nie wyjdzie, tzn że już nie mogę mieć od niczego innego tych węzłow niż wiecie.. :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24, na pewno nic strasznego, myślę że to będzie nerwica ;)

 

-- 20 sie 2013, 18:35 --

 

Carols, Chyba nam się wydaje. Skoro ja mam tego z tyłu szyi XX lat? I żyję? Tylko ostatnio miałem film że to nowotwór? Dajmy na to że jest to tam 10 lat (jest dłużej). Powinienem już zachorować gdyby to był nowotrów, a może zezłośliwiał? A może mam nawalone do bani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.. ja nie dość , że bym chciała , to nawet powinnam , bo mam PCOS , niedoczynność tarczycy więc czas jest moim sprzymierzeńcem , a widzisz- mam te węzły i boję się,że ciąża napędzi je w zły wir, w sensie ,że mają w sobie jakieś złe komórki i hormony to rozbujają , a potem to pójdzie gładko :(

Carols, za to stwierdzenie powyżej ...bo tak naprawdę to "marne szanse" aby Cię dotyczył taki czarny scenariusz ,serio .

 

Ja mam troche inaczej , bo od dziecka spotykają mnie same nietypowe choroby, ni ebędę wymieniac bo się "pochorujecie " ;) , ciąże obie też miałam z mega "przygodami", no w ogóle szkoda gadac, do kompletu brakuje mi tylko np. raka lub jakas choroba neurologiczna z cyklu SM :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro - Ty jesteś w korzystniejszej sytuacji, skoro masz tak długo te węzły ,to z dużą dozą prawdopodobieństwa, a nawet 100% są to pozostałości po czymś tam, po 10 latach z rakiem, to na trylion milionów by Ciebie już tutaj nie było, taka jest prawda. Ja wiem o moich węzłach od grudnia, więc zasadniczo krótko, wszystko się może zdarzyć taka jest prawda ,albo tak jak mówisz, mam chory film i nawalone w bani :D jednak szukam dalej przyczyny ich powiększenia. Najgorsze jest to,że przeczytałam znów w tym durnym necie, o dziewczynie które miała niby węzły odczynowe, przesuwalne i bolące, a okazało się że wiadomo co... PO JAKIEGO JA TO CZYTAM :(

 

Malibu dzięki Kochana, mam nadzieję że masz racje , ale co jak nie :(

Poza tym , dla Ciebie limit złych rzeczy w takim razie się skończył, możesz spać spokojnie, odetchnij :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Czy spotkał ktoś nerwicowca z nowotworem? gdzieś widział na forach? Ja mam jutro wizytę u lekarza od głowy, muszę mu powiedzieć. Kurcze chciałbym paczkę zielonych groszków po których bym się uśmiechnięty kiwał na stołku, choć przez tydzień żeby nie myśleć, póki benzo nie odstawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałam, może nie osobiście, ale na tym forum dawno, dawno temu pisała jakaś dziewczyna, że wykryła u siebie ziarnicę w 1 stadium.. z tego co czytałam ,to już jest 12 rok w remisji bez żadnej wznowy ze względu na wczesne rozpoznanie, ale pisała też że miała dużo węzłów w dole nadoboj.

 

Kurdeee..... zawsze wszystko sobie wmawiałam, ale cholera , te węzły tam są , nie tylko ja je czuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×