Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Toruń]


Torunianka

Rekomendowane odpowiedzi

to może i dobrze, teraz możemy się wszyscy umówić i spotkać. kiedy teraz będziecie mieli czas? :smile:

 

-- 13 cze 2013, 23:52 --

 

tylko od razu podkreślam, że nie jestem w najlepszym okresie swojego życia. bo się wszystko sypie i być może znów się rozgadam, a Harry Haller dobrze wie, jak to wygląda już. :P

 

-- 13 cze 2013, 23:53 --

 

ale w sumie chyba o to też chodzi... ja jestem bez terapii, więc fajnie by było pogadać z kimś o tym. :D

a z drugiej strony chciałabym nie wyjść na sztywną, ograniczającą się do jednego tematu dziewczynę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może i dobrze, teraz możemy się wszyscy umówić i spotkać. kiedy teraz będziecie mieli czas? :smile:

 

-- 13 cze 2013, 23:52 --

 

tylko od razu podkreślam, że nie jestem w najlepszym okresie swojego życia. bo się wszystko sypie i być może znów się rozgadam, a Harry Haller dobrze wie, jak to wygląda już. :P

 

-- 13 cze 2013, 23:53 --

 

ale w sumie chyba o to też chodzi... ja jestem bez terapii, więc fajnie by było pogadać z kimś o tym. :D

a z drugiej strony chciałabym nie wyjść na sztywną, ograniczającą się do jednego tematu dziewczynę. ;)

 

W sumie, to nawet w tym tygodniu wieczory mam wolne. I od soboty przed kilka dni w ogóle wolny będę...

 

PS

Ja tam lubię Ciebie słuchać. Dobrze, że mówisz...

 

-- 23 cze 2013, 22:11 --

 

Harry Haller, widzę że Cie dawno przy kompie nie było :(

 

Ale już jestem... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gefallen, być może odbęcie się zlot w Tor z całęj Polski. Zajrzyj kilka wątków wyrzej.

 

Wszystkich serdecznie zapraszam.

 

-- 01 lip 2013, 23:17 --

 

Będę chodzić do szkoły w Tor więc mam nadzieję na spotkania co dwa tygodnie kiedy tylko będze zjazd. :D

 

-- 01 lip 2013, 23:18 --

 

Czy ktoś wie jak przyjmuje lekarz medycyny pracy na bygoskiej? Jakie dni i godziny? Albo by był tak uczynny i sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, jak byłam rok temu to byłam o 10.00, do 12.00 powinni rejestrować, otwarte mają do 14.00 bodajże. Od pon-pt chyba, skoro poszłam w taki dzień, w jaki tylko chciałam...

 

-- 02 lip 2013, 17:52 --

 

wait, wait : na bydgoskiej czy szosie bydgoskiej ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, dzięki. Szosie bygoskiej przepraszam,z resztą szczerze to nie wiem,mam adres gdzieś zapisany teraz mi się wszystko pokręciło.

To nie jest tam gdzie była kiedyś poradnia dla dzieci i młodzieży psychiatryncza nie pedagogiczna :? Teraz tam jest chyba poradnia nerwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×