Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosze o pomoc/problemy/pytania


Faun

Rekomendowane odpowiedzi

Amfetaminę zastąpiłam sobie tabletkami uspokajającymi, a teraz nie mogę ich odstawić :( lekarz, który sam mi je zapisywał stwierdził że moje leczenie jest bez sensu i nie będzie mnie leczył.

 

jest ktos komu udalo sie odstawic leki???

 

teraz biore alprox i andepin.

 

czy mozna brac 2 antydesperanty zeby udalo sie odstawic benzodiazepiny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się nieżle wpakowałaś. Ale wszystko jest jeszcze do naprawienia, musisz tylko wybrać się do dobrego psychiatry który Cie z tego wyprowadzi najpewniej nieuzależniającymi lekami przeciwlękowymi lub tak jak powiedziałaś atydepresantami.Nie zwlekaj z wizyta u lekarza bo im dłużej bierzesz uzależniające leki tym bardziej bedzie ciężej z nich zejść.Upewnij się tylko czy lekarz znowu nie przepisuje Ci jakiegoś świństwa. Powodzenia.Pozdrawiam:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pracy jest tak ze jak ktos ma zwolnienie na np. 2 miesiace to jest zwolniony i wpisany na czarna liste. juz Cie tam nie przyjma.

 

a co mam rodzinie powiedziec? oni nie wierza w to ze bez lekow nie moge wytrzymac, a jak sie trzese to udaje.

 

w ogole czy chcielibyscie isc na jakies odtrucie? boje sie tam isc :( gdybym sie nie bala to juz dawno bym tam byla.

 

czytalam jakies starsze tematy i bylo tam o naturalnych kropkach moze ja tez sprobuje. tym bardziej ze wierze w to. to powinno lepiej pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja wiem ze nie mozesz wytrzymac bo jestes uzalezniona

ale musisz zdac sobie sprawe ze to Ci szkodzi i masz szanse wyjsc z tego ,silna wola i wlasnie pomoca od innych jaka Ci oferuja

 

moze poszukaj innej pracy w miedzy czasie i tam wez zwolnienie a jak Cie zwolnia to bedziesz miec plecy( inna prace) ja nie wiem jak szpitale dzialaja i odtrucia ale napewno tam zaszkodzic nie chca tylko pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba od razu iść do szpitala na odtrucie bo można to załatwić zwyczajnie przez zastąpienie leków uzależniających nieuzależniającymi >>mam paru znajomych którzy po kilku latach leczenia benzodiazepinami próbują je odstawić pod kontrolą psychiatry i jakoś powoli z tego wychodzą>> trwa to na pewno dłużej niz w szpitalu ale przynajmniej mogą normalnie pracować:):):)Z tego naprawde da sie wyjść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne jazdy gdy zaczynam przyjmować antydepresant dostaje silnych lęków, mam dreszcze w całym organiźmie. Męczę się tak dopuki lek nie przestanie działać. Dostałam teraz Anafranil po pierwszej dawce nie wzięłam następnej. Wiem że tak nie można ale nie byłam w stanie chodzic i normalnie funkcjonować. Podobnie było poprzednio jak dostałam słynny prozak. Myślałam ze umrę od czego to zależy dlaczego tak się dzieje? Mam takie jazdy z lękami że mam wrażenie że żyję ostatni dzień!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety lista objawów ubocznych stosowania antydepresantów jest bardzo pokaźna. Co pocieszające jednak wiele z nich mija po kilku dniach w najgorszym przypadku tygodniach. Lekarz powienien Cię uprzedzić o możliwości ich wystąpienia i o tym by pomimo tego nie odstawiać leku przynajmniej przez kilka dni.Jezeli po kilku dniach nic sie nie zmieni warto skontaktować sie z psychiatra (np. zadzwonic do przychodni w której on przyjmuje)i zapytac co robic dalej. Oni z reguly proponuja zmniejszenie dawki a jak i to nie pomoże to karzą calkowicie odstawić lek.Proponuje wykazać się więc cierpliwością i pomęczyć się przynajmniej kilka dni a dopiero potem zweryfikowac wyniki.Zapewniam że nic Ci się nie stanie.Ja wiele razy mialam różne objawy i zyje. I jeszcze jedno jak bedziesz chciala jednak zejsc z tego leku to pij dużo wody by go wypłukac z organizmu >>szybciej ustąpią skutki jego dzialania.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:08 pm ]

No i oczywiscie życze Ci powodzenia::):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo ale chyba po wszystkich lekach takich lękow nie mialam. pamietam ze jak wzielam anafranil to go odrazu wyrzucilam i teraz biore andepin. jeszcze jakies tabletki przestalam brac po pierwszym razie bo to byl koszmar. lekarz mi tez nigdy nie powiedzial ze trzeba zmniejszyc dawke jak sie tak robi.

 

ja jak mam jakies nowe tabletki brac to biore jak nie ide do pracy bo wiem czym to moze grozic.

 

ostatnio mi lekarz zapisal jakies tabletki ktore sa na schizofrenie a mi maja pomoc w lękach. po tym to nie moglam ustac na nogach tak mi sie w glowie krecilo. zmniejszylam 2 razy dawke i ciagle tak samo sie czuje. mam nadzieje ze mi nie bedzie tego wiecej razy kazal brac, bo nie mam zamiaru tydzien chodzic jak pijana zeby orgaznim sie przyzwyczail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze napiszcie mi czy mozna brać dziennie naraz takie leki jak xanax, propanalol, lerivon i bioxetinę.byłam u psychiatry stwierdził nerwicę i przepisał mi tyle leków ale ja sie czuje coraz gorzej. W klatce piersiowej mnie strasznie boli jak chodzę.cała się trzęsę, serce mi strasznie bije. zanik miesiączki a do tego problemy z oddychaniem. chciałabym je wszystkie odstawić ale się boję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak długo zarzywasz te leki; one działają po dłuższym czasie.

Nie ma na forum lekarza, więc nikt nie powienien mówić Ci czy masz odstawić czy dalej brać tyle leków, bo o tym zadecydować powinien lekarz. Dlatego radziłbym Ci iść do innego psychiatry. Przy czym powiedz mu, że poprzedni zapisał Ci "pół apteki", co wywołało u Ciebie obawy.

 

Natomiast, jeśli psychiatra, który zapisał Ci tyle leków, zapisał Ci je słusznie, to prawdopodobnie niepokojące objawy są wynikiem nakręcania się tym, że zażywasz "aż tyle" leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×