Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem pod stala kontrola psychiatry od pierwszego epizodu choroby. Jestem w kontakcie telefonicznym z nim i biore leki.. Niestety ale bez pomocy nie poradzilbym sobie,nie jestem twardy. A w chorobie jestwm jak niemowle nieporadny. Dzisiaj tez rano sie meczylem z atakami..:/ moj poprzedni post mogl faktycznie w blad wprowazic na terapie obecnie nie mam czasu,ale lecze sie probuje walcze i cce. Chociaz sil mi brakuje powoli:(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi ja po prostu oddycham byle jak ale mam czasami dusznosci tez ... Ale najgorzej sobie nie radzez uczuciem smutku takiego przgniatajacego do ziemi i z natretnymi myslami ktore mi sie zrobily po psycho grupowej :why:

 

Saraid zazdraszczam :P :P ale serio to sie ciesze ze sobie radzisz jakos :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek bo w pracy jestes zajety i nie skupaisz sie na nich moze na dni wolne wymysl jakies zajecie ktore pochlonie chociaz czesc dnia ... ja jak jestem wsrod ludzi czuje sie lepiej albo jak sie czyms zajme ale klapa totalna jak siedze w domu sama .. Wtedy najgorzej bo za duzo mysle i sie skupiam tylko na nerwicy i lekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek A l.eki? Niweluja lęki chociaz w jakims stopniu?Bo jesli wcale to moze musisz pomyslec ze swoim psycho ozmianie? Ale moze pomysl o psychoterpaii tez .. Mysle ze jak sie trafi na dobrego psychoterapeute tylko nie psychologa a terapeute to naprawde daje to wiele.Moze france z dwoch stron trzeba spacyfikowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tylko z jednej bo ja lekow nie moge brac ;) i poki co sie na indywidualna juz w tym roku nie dostane...

 

-- 19 sie 2013, 21:10 --

 

ja tez wsrod ludzi czuje sie lepiej chociaz łąpe sie na mysleniu o atakach itd. jak jestem zajeta tez spoko, ale cholera mi lazi po glowie i tez sie pogarsza...

Tez mam ostatnio duzy natlok natretnych mysli... i to jest dla mnie najgorsze bo poki co nie bardzo sobie znimi radze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×