Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja i kontakty z kolegami


Slayer022

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam depresje lękową i jestem bardzo łagodny, boje się też stracić kolege/przyjaciele, więc kiedy wymyślił pomysł by "podzielić" się grą (płatną) najpierw trochę niechętnie, ale się zgodziłem, potem po namyśle i rozmowie z mamą pisałem mu by usunął, bo mogą być kłopoty.W końcu go przekonałem, ale wyzwał mnie i zablokował na skype... ponadto nie chce gadać. ze mną.

Powiedział, ze nie ma w co grać, bo specjalnie usunął inną grę i się obraził. Co o tym sądzicie? Mam powody do obaw? Czy czekać aż mu przejdzie? Dodam ze jego charakter jest taki wybuchowy i spontaniczny. Kiedyś się pokłócilismy, ale udało się nam pogodzić.

Wiem, ze wtedy i teraz byłem troche zbyt lekkomyślny i łagodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kłótnia nie jest o jakiś poważny temat, stąd łatwiej się będzie pogodzić. Może po prostu "wkurzył się" i chciał od ciebie odpocząć. Na następny raz bądź bardziej konkretny, bo brak tej cechy potrafi niektórych zdenerwować. Może tak było z twoim kolegą. Z drugiej strony jak kumpel tak łatwo się obraża, to by trochę stawiało pod znakiem zapytania waszą przyjaźń. Może się nazbierało już trochę pretekstów i to był moment przełomowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×