Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

samotnie:P

a tak poważnie to w miarę dobrze,lubię przebywać sama ze sobą. Oglądam w tle film,horror oczywiście. Z reguły się boję i spać nie mogę,ale moja ciekawość jest silniejsza;) no i popijam ciepłe mleko z cynamonem i goździkami,tak na lepsze spanie

 

Saraid hej

jak samopoczucie wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_ewa_, u mnie trochę klapło coż :bezradny:1234qwerty, włąsnie co ja to mam zastanówmy sie dobre pytanie chyba padne zaraz spać jakoś tak wczesnie?

Marcin20.04, :smile:wykończony, oj tak wczesnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewa ja lubię horrory :D

Ja się ich boję,ale zawsze mnie coś do nich ciągnie,chyba lubię się podświadomie bać :roll:

 

no ja się właśnie zastanawiam jak by to zrobić żeby zasnąć dziś o normalnej porze skoro wstałam o 16.30 :)

może jakaś melisa na wyciszenie? albo spacer,dotlenisz się i poczujesz się śpiąca;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_ewa_, :shock: horrory przed sneM?komedie romanse trzeba :P

już dziś jeden romans obejrzałam i się poryczałam:P bo nie skończył się szczęśliwie.

sama nie lubię oglądać romansideł,bo mnie dobijają,aczkolwiek przy horrorze miło by było się do kogoś tulnąć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_ewa_,

Grave Encounters . Będę posikana ze strachu jak będę szła spać

Myślałem, że tylko nasz Piotruś się moczy w nocy :roll:

 

 

Ja w sumie wielu filmów nie widziałem. Ale dobry horror nie jest zły, nie oglądam crapu pokroju "Piły", chociaż muszę przyznać, że niektóre horroy typu gore, to w rzeczywistości niezłe komedie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×