Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w tym wątku trochę do tyłu :)

Ja sporo swoich planów wyjawiłem w różnych wątkach. Nie mogę za bardzo pisać co dokładnie planuję, bo się nie powiedzie. Ale zapewniam że to będzie zmiana na lepsze dla mnie i wielu innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, powiesz o tym wcześniej lekarzowi?

Tak, powiem, realizację swoich planów zamierzam zacząć od razu po wizycie. Ciekawe co lekarz powie na moje plany.

 

-- 18 sie 2013, 21:34 --

 

To właśnie planuję: zmiany, ogromne zmiany na lepsze!

to trzymam kciuki by się udało:)

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście jest ich pełno. Najchętniej wpakowałbym ich do jednego wora i... Albo nie, nie będę taki drastyczny w słowach :P

Dlaczego nie? Oni się nie zawahają przed stosowaniem drastycznych słów i czynów. Im trzeba strzelać w kolana, bo w łeb to za mało bolesne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu też jest taka grupka chłopców w dresach ,ale ja się ich nie boję,bo oni nie tykają tzw "swoich" co innego jakby się ktoś obcy zjawił na ich terenie i krzywo na nich spojrzał

 

mam chyba duchy w domu,bo mi się drzwi same zamknęły,a przeciągu nie było :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu też jest taka grupka chłopców w dresach ,ale ja się ich nie boję,bo oni nie tykają tzw "swoich" co innego jakby się ktoś obcy zjawił na ich terenie i krzywo na nich spojrzał

 

Takich też trzeba pozabijać. Wszystkich dresiarzy trzeba zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×